Sari la conținut

Putin ajutor?


NiGHT

Postări Recomandate

Alte metode nu prea exista sau chiar daca exista sunt foarte mari comisioane la fel si cu skrill. La fiecare retragere din cont pe card ai comision de 25 RON.

Spre exemplu sa spunem din 100 lei din contul paysafecard o sa ajungi aproximativ pe card cu vreo 65, 70 RON. Si eu la randul meu folosesc aceasta metoda cu skrill.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.06.2019 la 15:46, KENNY. a spus:

Alte metode nu prea exista sau chiar daca exista sunt foarte mari comisioane la fel si cu skrill. La fiecare retragere din cont pe card ai comision de 25 RON.

Spre exemplu sa spunem din 100 lei din contul paysafecard o sa ajungi aproximativ pe card cu vreo 65, 70 RON. Si eu la randul meu folosesc aceasta metoda cu skrill.

e cam complicat, eu mi am bagat datele mele pentru ca nu am stiut ca e nevoie sa iti verifice contul ca sa poti retrage banii si nu prea stiu cum sa verific "identitatea" din moment ce nu am 18 ani si mi am pus datele mele :))

( nu pot sa fac alt cont )

Dar m am mai gandit la o chestie, bag banii in steam, cumpar skinuri / cutite , etc si le vand pe un site.

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, NiGHT a spus:

e cam complicat, eu mi am bagat datele mele pentru ca nu am stiut ca e nevoie sa iti verifice contul ca sa poti retrage banii si nu prea stiu cum sa verific "identitatea" din moment ce nu am 18 ani si mi am pus datele mele :))

( nu pot sa fac alt cont )

Dar m am mai gandit la o chestie, bag banii in steam, cumpar skinuri / cutite , etc si le vand pe un site.

O sa pierzi mult mai mult cu steamul, dar este alegerea ta. Eu faceam retrageri cand  aveam sub 18 ani si nu am confirmat niciodata indetintatea mea sa le trimit vre-o poza cu un act anume.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.06.2019 la 19:02, KENNY. a spus:

O sa pierzi mult mai mult cu steamul, dar este alegerea ta. Eu faceam retrageri cand  aveam sub 18 ani si nu am confirmat niciodata indetintatea mea sa le trimit vre-o poza cu un act anume.

 

Atunci inseamna ca au bagat recent un update ca sa iti verifici identitatea.. " http://prntscr.com/o94yts "

In fine, o sa mai incerc cu skrill pentru ca alte metode nu prea am gasit, cum ai zis si tu exista si altele doar ca ia taxa de ex 60 lei la 450 de ron.

Puteti inchide topicul.

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VLD a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.