Sari la conținut

[cerere ban] meok! sau stefkO sau YIKES! ca joaca cu 999 de nume


Postări Recomandate

  • Nick-ul tău: RTX
  • Nick-ul adminului reclamat: e player sau fost admin nu-mi pasa YIKES!  MEOK @ DOUBLEDUCK;  stefkO nush toate persoanele e asta
  • Data și ora: 13:25
  • Motivul reclamării: sta last si se plimba super incet intentionat pe mapa "deathrun_challanger_x" cica sa ma 'oftice' facandu-ne sa dam toti retry de la terro ca sa inceapa odata runda sa jucam si noi, acesta golind serverul.
  • Dovadă: https://imgur.com/a/w8eA4e6
  • Alte precizări: nimic
Editat de andre the conquer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vad ce treaba are klaus in asta, avand in vedere ca numai el e in SS, eu zicand doar "coaie"

nu, nu am facut demo cand aveai ss stai calm, si nu ai mers foarte incet pe challanger, mergeai intentionat sa ne faci pe toti sa asteptam o gramada.

EDIT: sa va uitati in log cum il injurau toti pe meok sa se miste odata ca ne tinea pe toti spec pe el si el nu facea nimic doar mergea si facea ":))" 

Editat de andre the conquer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, andre the conquer said:

nu vad ce treaba are klaus in asta, avand in vedere ca numai el e in SS, eu zicand doar "coaie"

nu, nu am facut demo cand aveai ss stai calm, si nu ai mers foarte incet pe challanger, mergeai intentionat sa ne faci pe toti sa asteptam o gramada.

EDIT: sa va uitati in log cum il injurau toti pe meok sa se miste odata ca ne tinea pe toti spec pe el si el nu facea nimic doar mergea si facea ":))" 

Data viitoare sa faci demo cand am ss ca plm sunt codat csf... 
Si sa mai incepi sa injuri ca te mai fac sa astepti mult si bine.
Puteti da T/C daca e ceva dati ban 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, SwerX said:

Meok oricum nu are ce cauta pe server. Daca vrei neaparat sa-i faci "reclamatie" unui jucator, i te adresezi unui admin. By the way, nu esti in masura sa faci reclamatii, limbajul tau fiind acesta : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1769640947 .

RTX vorbea cu who. SI tu te bagi in seama asa degeaba cu arfele tale SwerX - https://imgur.com/a/YRWZiUB
Tu faci jucatorul sa injure.
Btw sunt pe sv cu tine cum nu am ce cauta pe server?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AHJAHAH CE BINE CA AI PUS SS-UL ALA SWERX

swerx asta  e un admin incapabil, ii spunem toti cate o mapa si el pune cele mai necunoscute mape, noi spunand vreo 5 mape el ia una din cate am zis toti si mai pune alte 2 unknown area si inca una pe care nu o joaca nimeni adminu asta face ce vrea el si se baga in seama oriunde apuca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-ai demonstrat ca nu meriti efortul. Probabil ca esti un "smecheras" cu 8 clase sau o scursura a societatii, judecand dupa comportamentul pe care il ai. Eu zic sa-ti vezi de mucii tai si sa nu mai faci atat scandal pentru nimic. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meok n-are ce cauta pe server.

Rtx data viitoare cand mai vorbesti asa pe server la adresa altora ai ban. Ca sa nu-ti dau de acuma, considera ca te am avertizat.

Data viitoare daca mai ai ceva de reclamat la adresa lui SweriX, fa-o intr-un topic nou si fara chestii de genul "eu ii zic o mapa, el pune alta" ca sa fim intelesi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.