Sari la conținut

[Cerere Grad] Xarte


Xarte.

Postări Recomandate

  • Numele dmv? Ce varsta ai? Descrie-te in cateva cuvinte : Ma numesc Alex,am 18 ani si sunt din judetul Ialomita. Sunt o fire care stie ce vrea de la viata si stiu cum sa imi impart timpul pentru a face orice.Sunt amabil, respectuos , sunt un baiat care sta in banca lui ,am simtul umorului si am cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac prieteni si chiar foarte repede, ma integrez intr-un colectiv repede. Sunt un om calculat , sociabil, sunt bine organizat, ma gandesc de doua ori inainte de a face un lucru, nu suport oamenii falsi si mincinosi. Acesta sunt eu si nu ma pot schimba. Nu cred ca are sens sa fac un roman aici pentru ca ma veti cunoaste si voi pe parcurs.
  • De ce doresti acest grad? Cu ce ai putea sa ajuti? : Pai pot dezvolta serverul,si le pot acorda membriilor noi o atmosfera placuta
  • UniqueID : A08/4YIa7N4FJAESwtcT0zKHxDE=
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui?: Nimic deocamdata,pe viitor poate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Iulia a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.