Sari la conținut

Portofoliu CrazySkull


CrazySkull

Postări Recomandate

Acum 6 minute, CrazySkull a spus:

Si la restu gata, nu mai stii sa comentezi?

Fără dublu post, te rog eu + dacă sunt discuții vă aștept pe ts.usp.ro pentru a se discuta, că posturi se fac destule, deci privat sau se postează lucrări nimic mai mult, în caz contrar t.c.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, #Portocală?. said:

Fără dublu post, te rog eu + dacă sunt discuții vă aștept pe ts.usp.ro pentru a se discuta, că posturi se fac destule, deci privat sau se postează lucrări nimic mai mult, în caz contrar t.c.

Da, scuze, astept sa vada qubicon ce i-am gasit si eu pe net si dupa poti sterge, mersi

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu mai reactiona tu haha ca daca iti gaseste omul ceva tu razi :)) e basic ceea ce faci tu. Ale mele arata mai bine, . Am intrebat mai multa lume, opinie sincera, acum tu te oftici ca stii si tu sa aplici cateva efecte dar ale mele arata mai bine. Conteaza cum s-a ajuns la rezultat? nu, conteaza cum arata boss, ca un client nu iti comenteaza daca ii place cum arata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.