Sari la conținut

Portofoliu CrazySkull


CrazySkull

Postări Recomandate

YmqQtmc.gif 

Aparent dupa ce se incarca odata (dupa ce merge in lag odata) merge cum ar trebui 😄  

In versiunea finala loop-ul e seamless iar efectele de la saber nu par a fi "taiate"

N-am mai stat sa o caut 😛

Editat de CrazySkull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

59 minutes ago, SpeedyMaster said:

Lucrezi bine, vreau sa vad si niste avatare ceva

Daca prin avatare te referi la chestii de genul: 

lb83cWF.png

atunci nu va vedea nimeni :)) asta e singurul pe care l-am facut din plictiseala, pentru ca imi este efectiv scarba de genul asta de imagini. Scuze, da, stiu ca asta se cere pe forum, dar eu nu fac asa ceva. Eu fac artworkuri in after effects la cerere iar in photoshop nu fac avatare care se gasesc pe acest forum. Sorry, no hate! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Artwork-uri? :)) Calm down. Majoritatea sunt niste template-uri modificate, lucruri facute dupa tutoriale si chestii nonsens.

Esti un incepator si se vede asta. Nu incerca sa atragi atentia degeaba...

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 minutes ago, Qubicon said:

Artwork-uri? :)) Calm down. Majoritatea sunt niste template-uri modificate, lucruri facute dupa tutoriale si chestii nonsens.

Esti un incepator si se vede asta. Nu incerca sa atragi atentia degeaba...

oare de cine imi aduce aminte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipic. Diferenta este ca tot portofoliul tau consta in a modifica ceva gata facut... iar rezultatul este pe masura - un kitsch.

Nu neg faptul ca si eu am folosit proiecte pentru animatii, insa spre deosebire de tine, nu ma rezum decat la asta. 🙂

Editat de Qubicon

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Qubicon said:

Tipic. Diferenta este ca tot portofoliul tau consta in a modifica ceva gata facut... iar rezultatul este pe masura - un kitsch.

Nu neg faptul ca si eu am folosit proiecte pentru animatii, insa spre deosebire de tine, nu ma rezum decat la asta. 🙂

Da, wow, mare chestie, iei un campion de lol, trantesti 1 brush, 2, cateva efecte pe text, logo-ul tau care arata ca arma lui zed, o rama, mai o vinieta, mai un "wiggle" sau un reveal facut in 5 min, hai frate ma lasi,  da, unele sunt facute dupa template-uri, dar sa spui ca doar asta stiu sa fac, vorbesti in necunostinta de cauza. Acum, e opinia ta, am primit mai multe review-uri pozitive, chit ca unele sunt de pe template-uri cu modificari aduse de mine. Zici ca nimeni de pe forumul asta nu mai foloseste template-uri, sa nu mai zic ca ma uit prin 5 portofolii si vad same shit, o poza cu o fata, blur, text oribil sau vesnica poza cu flare-ul care emite god rays printre scris. F it, and btw nu incerc sa atrag tata nici o atentie, am zis sa pun si eu ce am facut, nu am dat in cap. Si cererea aia am facut-o nestiind ca tre sa ai activitate pe forum, meh, am facut-o ca arata misto badge-ul de gfx lul props celui care a facut-o

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce stii tu sa faci, de fapt, se rezuma doar la asta si la watermark-ul pe care-l pui pe lucrari (ca spre deosebire de mine, acel logo nu-ti apartine). :))

Avand in vedere "hopul" dintre lucrarile tale si cele modificate, ma mir cum de nu ti-a dat cineva report pentru tentativa de rip. 

Editat de Qubicon

Z3gX4zM.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lmao ala e facut in 2015 =]] si stai linistit, daca vrei le sterg eu, ca vad ca tot te dai mare expert cand de fapt lucrarile tale arata oribil =]] (personal opinion, are de a face si cu faptul ca vomit cand vad avatare de forum)  in afara de asta cu zed si cel cu dragonul *template*, e bleh. Deeeeci avand in vedere  ca esti ex staff ma astept sa mi se dea dupa comm-ul asta ripper ca deh relatii. Daca altora le place cum arata, what in the fck mai conteaza cum s-a ajuns acolo? Si btw, majoritatea template-urilor pe care le am sunt cumparate, deci pot sa fac fix ce vrea pixul meu cu ele

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.