Sari la conținut

Cerere grad kristiannoS


Malcon.

Postări Recomandate

  • Numele tău >> #kristiannoS 
  • Cu ce ai ajutat serverul? >> pai am fost destul de activ in trecut am mai intrat pe teamspeak-ul asta intram de 3-4 ori pe zii il cautam mereu pe Bombonel, desigur nu prea am avut cu ce ajuta serverul in afara de activitate, un server de teamspeak se ajuta cu activitate ca si utilizator normal si in momentul in care primesti un grad zic eu ca se poate spune ca poti ajuta cu ceva mai mult, prin asta ma refer la faptul ca poti ajuta noii utilizatori sau sa fii online in caz de reclama etc... Sper ca s-a inteles ceea ce voiam sa zic. 
  • UniqueID >>YF6ONTc0mK7cPfOqYJOBcwHt1VU= daca nu gresesc ar trebuii sa fie asta. 
  • De ce doresti acest grad, cu ce poti ajuta serverul? >> Doresc gradul pentru a putea ajuta noii utilizatori in cazul in care au nevoie de ajutor din partea unui membru staff, am sa incerc sa imi aduc prietenii pe teamspeak dar nu garantez avand in vedere ca multi nu prea mai folosesc pc-ul... In orice caz voi incerca sa aduc cat mai multa lume care sa fie activi. 
  • O nota serverului de TeamSpeak3 si Forum >> forumul din partea mea primeste nota 10 pentru tema / activitate si pentru persoanele pe care le-am cunoscut in acest timp parcurs pe teamspeak. 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • *VALY* a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.