Sari la conținut

Propunere Drag&Drop/optiunea Google


TheAssassinRO

Postări Recomandate

  • Nume:TheAssassinRO
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?:Adaugarea Drag&Drop/Logarea prin G-Mail
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?:1.Drag&drop-adica sa tragem fisierul din calculator direct pe site,fara a mai pune linkul imaginii.Ca e obositor la fiecare poza sa faci link!Ar ajuta extrem de mult,mai ales designerilor,si administratorilor!
  • 2.Logare prin G-Mail(adica logare prin google).Ar fi folositor pentru dei care au venit de pe cealalta comunitate,si erau logati prin intermediul google!Si ar mai fi folositori pentru cei ce doresc sa isi creeze un cont pe google(pt ca toata lumea are google,putini au steam,sau discord!)
  • Like 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca este asa de usor sa faci "drag and drop" cu poza pe forum, dar daca ar fi e o idee buna. Logarea cu GMAIL mi se pare un lucru util. PRO

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, PorcusorulMagic NXS.RO a spus:

Nu e asa greu sa pui o poza, nu ne trebuie mereu mura-n gura...

daaaaaa.......stai tu(daca ai fi designer) sa pui la fiecare poza un link.Ti-ar fi bn?Te intreb si eu?

Asta inseamna ca chiar nu te intereseaza propunerile membrilor!

Editat de TheAssassinRO

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, TheAssassinRO a spus:

daaaaaa.......stai tu(daca ai fi designer) sa pui la fiecare poza un link.Ti-ar fi bn?Te intreb si eu?

Asta inseamna ca chiar nu te intereseaza propunerile membrilor!

Da nu mi se pare asa greu stai tu calm si nu am zis ca nu ma intereseaza propunerea , dar mi se pare inutila , daca vrei sa aberezi fa-o altundeva.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. drag&drop nu o sa punem, incarcati pozele pe imgur, eram in discutii sa luam aplicatia gallery pt poze, ne mai gandim daca ne ajuta sau nu

2. am implementat logarea cu contul Google

  • Like 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, TheAssassinRO a spus:

daaaaaa.......stai tu(daca ai fi designer) sa pui la fiecare poza un link.Ti-ar fi bn?Te intreb si eu?

Asta inseamna ca chiar nu te intereseaza propunerile membrilor!

Ce designer esti tu ma? =)) Fara misto, tot ce faci tu e sa pui un border si sa modifici luminozitatea.
Poti da coppy image  adress si sa o pui, ca nu e greu, nu-ti pica mana.

  • Like 3
  • Haha 1

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca isi are rostul adaugarea " drag and drop " cand exista x site-uri de partajare si distribuire,intr-adevar daca nu vrei sa le folosesti exista n hook-uri legate de aceasta propunere.

Autentificare prin google vad ca este adaugata si nu cred ca este nevoie sa adaug ceva

Editat de Piciul.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.