Sari la conținut

Ludogoreţ a transferat un jucător din Liga 1! Mesajul campioanei Bulgariei


kenveloo-

Postări Recomandate

OFICIAL | Ludogoreţ a transferat un jucător din Liga 1! Mesajul campioanei Bulgariei

Bulgarul Plamen Iliev (27 de ani) este oficial portarul celor de la Ludogorets Razgrad, campioana en-titre a Bulgariei şi echipa unde evoluează românii Cosmin Moţi, Cladiu Keşeru, Dragoş Grigore şi Adrian Popa.

Mutarea a fost oficializată de clubul bulgar prin intermediul reţelelor de socializare, goalkeeper-ul naţionalei Bulgariei urmând să se alăture noilor săi colegi încă din această iarnă: ”Portarul naţionalei Plamen Iliev este jucătorul lui Ludogoreţ”.

Astfel, Iliev revine în ţara sa natală după trei ani şi jumătate în România, la FC Botoşani şi Astra. Nouă meciuri a bifat goalkeeper-ul de 27 de ani la naţioanla ţării sale. 97 de meciuri în Liga 1 Betano are în palmares Iliev.

sursa: prosport.ro

b_350_20_121217_121217_E76336_E76336.png

Pentru orice problemă în legătură cu forumul / servere mă poţi contacta pe STEAM sau pe TeamSpeak unde mă găseşti online 24/24.

fb.pngyt.pngins.pnggt.pngsteam.png

type-460x42_cborder-AB4826_ctop-121217_c

76561198343413989.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.