Sari la conținut

Prezentare - AIKE


AIKE

Postări Recomandate

  • Nume: Alex
  • Vârstă: 21 
  • Contact: Steam (Click here) 
  • Localitate / Județ: Italia, San Giovanni Rotondo 
  • O scurtă descriere despre tine: Locuiesc o viata destul de normala, ca oricare altcineva. încerc sa ajut pe altii, dar trebuie sa existe un respect reciproc. Sper ca in aceste cateva linii puteti intelege putin cum sunt eu, bineinteles veti avea ocazia sa mi cunoasteti mai bine. Asteapta inca un lucru, uniunea este forta potrivita? bine , imi place sa lucrez in echipa ! ? 
  • Care este ocupația ta: Lucrez intr-o imprezia de constructi si studiu !
  • Cum ai aflat de noi: Stiu mult despre domeniu asta, am auzit de multe ori pe steam / prieteni !
  • Notă acordată comunități As da un numar limitat mai ales pentru echipa, toti baieti de treaba ! ? 

 

PS: Nu am putu sa fac cerere in decursul 24 ore pentru ca am avut niste probleme, dar bineinteles, cu asta sper ca in aceasi timp am fost destul de clar cu aceasta scurta descriere ! ? 

  • Like 3

Inactiv 3 months

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.