Sari la conținut

UnBan I'm a meme.


18 zile fara cs #paralizat

Postări Recomandate

1. Profil jucător:  https://steamcommunity.com/id/loliaamamemewhymeme/

2. Link detalii ban: https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:240726226&Submit

3. Descrie situația: eram pe server, ma jucam ( tryhard sa-mi fac incalzirea ) eram site b pe inferno, stateam cu awp-ul ca terorist asteptand sa explodeze bomba, si m-a scos de pe server si vad ca am ban

4. Dovezi: asteptati sa se proceseze la 720p60 ( acuam e 360p ) 

 

Editat de I'm a meme.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai luat ban pentru ca tot faceai spam cu EZfrags.. nu faci asa ceva pe un server public pentru ca atunci lumea crede ca tu esti cheater...

Edit: te rog sa nu faci spam cu mai multe reply-uri. Astepti sa vina adminii si vezi ce se intampla. Daca e ceva faci edit.

Editat de ✪ 2K

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai venit cu demo, te felicit pentru asta deoarece cred ca esti singurul pana acum.

Ai vazut ca isi iau baietii ban pt ezfragz si ai spus ca e o idee buna sa iti faci bind si tu,nu? Mai ales ca ai no-prime, nu pica prea bine pe un sv public asta. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 minutes ago, iTheo0205 said:

Nici macar nu te-ai deranjat sa citesti regulamentu,- reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [ban permanent]

+1 @iTheo0205 

 

Ai luat ban meritat. Ca aveai hack sau nu este treaba ta. CONTRA UNBAN

 

-pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, iTheo0205 a spus:

Nici macar nu te-ai deranjat sa citesti regulamentu,- reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [ban permanent]

+1 ai avut bind cu reclama? Da. 

 

~ceaw~

 

 

~Pwps~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.