Sari la conținut

Reclamatie Serpent


Boss of this gym

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Boss of this gym
Nick admin: [numele adminului reclamat] Serpent
Data și ora evenimentului: 22:26
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] de_train
Detalii: un player a injurat si mi-am luat eu mute pentru ca am ras.
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] https://gyazo.com/b5d6f70c0c199d1eee2af4a8f8b8b0e5
Alte precizări: pe server erau alti 2 admini la spec care nu mi-au dat mute pentru ca nu faceam nimic. repectiv stf si greeny.

e ok, nu zis nimic 3 mape dar imi iau mute pt ca rad.

Editat de Boss of this gym
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate, am intrat pe alt cont sa ma uit cum actioneaza ceilalti membri din staff.  Sunt multi playeri care fac spam verbal sau injura si nu isi iau mute dar el a primit mute instant 30 de minute doar pentru ca a ras 1 secunda, nu mi se pare normal. In screen se vede cum el a luat mute dar alti playeri injura fara sa primeasca nimic, in acel caz gag. 

Off: Mi-am pus un prieten azi sa stea cu hack pe server timp de 3 ore, am si demo. S-au uitat cam 4-5 admini pe el si pur si simplu nu puteau sa ii dea ban desi avea wall si aim pe fata deoarece era nevoie de un demo si ei nu apucau sa-l faca, oricine are un cod si putin creier poate doar sa se opreasca cand vede spec pe el si toate codurile din ultimul timp au acest feature (cum avea si el). Nu zic ca staff-ul e incompetent nici ca ar fi mai bine sa mergem pe incredere de acum incolo, dar cateodata nu putem sa le dam ban ca isi opresc hack-ul cand le facem demo, nu e greu. Avem admini care le spun playerilor acuzati tot ce scriem pe u@, iar ei ne scriu pe chat sa ne faca "in ciuda". Imi pare rau ca a ajuns asa serverul, dar nu am cum sa fac prea multe doar cu cativa admini care au acelasi scop ca mine, acela de a avea un server curat si o comunitate bazata pe fair-play.

Editat de Stf
  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 15 ore, Stf a spus:

Are dreptate, am intrat pe alt cont sa ma uit cum actioneaza ceilalti membri din staff.  Sunt multi playeri care fac spam verbal sau injura si nu isi iau mute dar el a primit mute instant 30 de minute doar pentru ca a ras 1 secunda, nu mi se pare normal. In screen se vede cum el a luat mute dar alti playeri injura fara sa primeasca nimic, in acel caz gag. 

Off: Mi-am pus un prieten azi sa stea cu hack pe server timp de 3 ore, am si demo. S-au uitat cam 4-5 admini pe el si pur si simplu nu puteau sa ii dea ban desi avea wall si aim pe fata deoarece era nevoie de un demo si ei nu apucau sa-l faca, oricine are un cod si putin creier poate doar sa se opreasca cand vede spec pe el si toate codurile din ultimul timp au acest feature (cum avea si el). Nu zic ca staff-ul e incompetent nici ca ar fi mai bine sa mergem pe incredere de acum incolo, dar cateodata nu putem sa le dam ban ca isi opresc hack-ul cand le facem demo, nu e greu. Avem admini care le spun playerilor acuzati tot ce scriem pe u@, iar ei ne scriu pe chat sa ne faca "in ciuda". Imi pare rau ca a ajuns asa serverul, dar nu am cum sa fac prea multe doar cu cativa admini care au acelasi scop ca mine, acela de a avea un server curat si o comunitate bazata pe fair-play.

Acum veniti ca mine undercover pe alt cont :)) , trebuie mai multi admini cu cap pe server.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Serpent. la alte posturi ai raspuns raspunde si aici te rog.

 

@PorcusorulMagic NXS.RO eu fac asta de ceva vreme doar sa vad cat de inapti sunt unii membri ai staffului, nici eu nu s breaz dar astia sunt sub orice critica, am vazut ca se da silence mute gag preferential, sau le este lene sa scrie 5 minute si dau 30 din prima.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca ai gasit dupa 24 de ore forumul, mai bine nu o faceai.

Edit: Deoarece vad ca te prinzi greu, ma refer la triplu post.

Editat de Stf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul asta chiar nu injurase, era altul de injura ca la usa cortului, unul caruia i-am dat si mute mai tarziu. Omul asta a ras dupa ce explodase ala intr-un tsunami de injuraturi. Erau mai multi admini pe server, adevarat, unii poate erau dupa hackerii aia multi de erau raportati pe u@, zic si eu... ar fi trebuit sa ma impart in ambele parti, si la hackeri si la tarani de la oras, stiu...

 

Daca tot continui sa postezi raspunsuri dupa ce ai facut si triplu post, macar sterge asta:

13 minutes ago, Serpent. said:

Bafta. Nu mai am nimic de zis

 

-pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.