Sari la conținut

Ban fara motiv


Bereciuc

Postări Recomandate

Nick:Bereciuc

Nick Admin:iTheo0205 si BadBear

Data:12-25-18 21:34

Harta:de_cache

Detalii:As vrea sa il reclam pe iTheo0205 si pe BadBear pentru abuz,o sa explic in cel mai mare detaliu,eram pe serverul Go.Evict.Ro eram chair pe mid la vent,cand il aud pe bear injurand sau cam asa ,eu i-am spus "calm,stai calm" apoi el mi-a adresat injuraturi fara motiv "tigan basit",sunt alb apropo,apoi eu doar ca sa ii raspund am spus "basit esti tu cu ma-ta",apoi el mi-a spus ca o sa imi dea mut permanent sau ban permanent pentru ca l-am injurat ,din moment ce el m-a injurat primul mi s-a parut corect sa fac lafel.Eu am iesit de pe server ca sa nu mai iau um alt ban nejustificat ,iar dupa putin timp am spus sa intru iaras,atunci theo ma astepta ca sa imi dea ban permanent ,el fiind rugat de bear sa o faca ,am tot serverul martor ca nu l-am injurat primul si ca cei doi au facut un abuz ,unul dintre baieti care erau pe server in momentul ala este Alexmaniac,care poate sa va confirme tot ce s-a intamplat .Nu inteleg de ce tot timpul trebuie sa stau sa scriu topicuri,din cauza unor admini care nu isi fac treaba ,jur ca de data asta chiar nu am facut nimic rau ,da ,in alte dati poate am mai intrecut limita dar acum chiar e bataie de joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.