Sari la conținut

Castiga bani online


Melantris

Postări Recomandate

Salut !

In primul rand te anunt ca nu te vei imbogati peste noapte daca nu depui efort. Eu in prezent activez pe 3 site-uri. Iti poti faci cont pe care vrei din ele sau pe toate. (personal recomand Ojooo.com).

 

Link-ul catre site-uri:

 

1. Ojooo.com

2. Timebucks.com

3. Neobux.com

 

Castigi bani din completarea sondajelor, jocuri, mini joburi, vizionarea de reclame si videoclipuri, etc.

 

Pe Ojooo.com si nebux.com puteti sa inchiriati referrali sau sa aduceti voi. Bineinteles ca cei pe care ii aduceti voi sunt mai profitabili. Asta este alta poveste, daca sunteti dispusi sa investiti si aveti nevoie de sfaturi, va pot ajuta sa castigati bani frumosi. Dar nu uitati ca este nevoie de timp, nu se imbogateste nimeni peste noapte.

 

Activez de aproximativ 2 saptamani si am scos deja 10$ de pe Timebucks. Dovada de plata:

U4iHOwq.png

 

Pentru detalii lasati un comentariu sau mesaj privat.

 

Multumesc pentru atentie !

Editat de HATEAND
LINK- REFF STERS, NEXT WARN -> Promovarea unui site / ajutor personal (click-uri, like-uri, reff-uri, view-uri) (1 warn și ștergerea postării)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Wappy a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.