Sari la conținut

MANAGEMENT GO


snd

Postări Recomandate

@PROXY @Dope BoosteD @plajerik

 

trimiteti-mi in pm un email si o parola pt acces la sourcebans ca sa puteti da/scoate admine/banuri

 

de asemenea o sa puteti sa raspundeti la cererile de admin/unban reclamatii/absenta etc. in lipsa mea

  • Like 4

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

realizezi ca tocmai Dope a dat un ban permanent la unu ca la injurat de mortii ,nu?merita ban 2-3 ore,nu permanent ,asa e pe cs dar se plang ca pizdele ,plajerik mi-a dat mie ban 2 ore ca l-am facut pe un vip prost si Dope vorbeste la fel de prost cum a vorbit ala de la injurat de mortii asa ca de ce admini sunt mai presus de playeri? La proxy n-am nimic de comentat ,nu a facut tam-tam sau abuz de putere,in curand o sa se duca pe pl serverul daca nu faci ceva,acum e populat toate cele dar admini sa numai planga ca niste pizde la niste injuraturi ca in regulament scrie gag/mute/ban dar nu ban permanent ca nu e codat ce plm fac astia frate? pot vorbi si civilizat dar prefer sa vorbesc exact cum mi se vorbeste 

Cat despre Plajerik el nu e genul care sa injure pe server dar mai sunt si altii care injura si pe ei nu-i vede nimeni ? Trebuie sa fac demo ca sa demonstrez ce admini ai de provoaca pe playeri ? 

Editat de Rainq
greseli gramaticale
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule tu chiar ai niste probleme mari cu capu' serios iti spun nu am nevoie de tarani care incep sa injure de morti si nu mai stiu eu ce asa degeaba fara sa le zici ceva...scurt si la obiect.Si ce zici tu de noi aia e caterinca care o facem noi mereu...nu stiu de esti stresat asa pe chestia asta :)) in fine tu stii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Rainq De ce aici? De ce acum? Sound a facut acest topic ca sa anunte cine se va ocupa din punct de vedere administrativ de server cat este el plecat. Pentru nemultumiri exista sectiunea de Reclamatii.

@Dope BoosteD Chiar crezi ca e nevoie sa te justifici in fata lui? Zic si eu... Respect yourself... Avem si regulament: - jucatorii nu au voie sa se certe sau sa ceara socoteala adminilor pentru comenzile folosite de acestia.

@plajerik "Traim intr-o tara libera si am dreptul sa fiu revoltat"- Persoana _cu_IQ_negativ

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greny ai niste raspunsuri =)) zic sa nu mai abuzati de ban pe chestii marunte , de ce s-a inventat mute/gag? am comentat la cei ce mi-au dat mute ? sunt revoltat pe chestia aia de kkt ca am facut un vip prost si am luat 2 ore ban ,in rest mi se rupe mie ca a dat Dope ban unuia care nu avea ce face cu viata lui si la injurat adica numai dati ban aiurea pe chestii minore 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 minutes ago, Rainq said:

Greny ai niste raspunsuri =)) zic sa nu mai abuzati de ban pe chestii marunte , de ce s-a inventat mute/gag? am comentat la cei ce mi-au dat mute ? sunt revoltat pe chestia aia de kkt ca am facut un vip prost si am luat 2 ore ban ,in rest mi se rupe mie ca a dat Dope ban unuia care nu avea ce face cu viata lui si la injurat adica numai dati ban aiurea pe chestii minore 

uite cum sta treaba

ai injurat de mai multe ori, te am lasat in pace si pana la urma mi s a pus capac ca ai inceput sa injuri un membru al staffului. practic, omul ala a donat niste bani pentru vip, bani care ajuta la intretinerea serverului, deci nu mi s a parut normal. omul si a cerut scuze fiindca nu stia ca nu e voie sa cumperi arma in prima runda. si cu asta sper ca s a incheiat toata discutia in acest topic

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, plajerik a spus:

uite cum sta treaba

ai injurat de mai multe ori, te am lasat in pace si pana la urma mi s a pus capac ca ai inceput sa injuri un membru al staffului. practic, omul ala a donat niste bani pentru vip, bani care ajuta la intretinerea serverului, deci nu mi s a parut normal. omul si a cerut scuze fiindca nu stia ca nu e voie sa cumperi arma in prima runda. si cu asta sper ca s a incheiat toata discutia in acest topic

Inchid topicul pentru ca in acest topic nu despre asta era vorba. S-au ales cativa oameni care sa administreze serverul in lipsa lui sound. Atat , in rest povestile le scrii intr-un nou topic , respectiv reclamatie.

  • Like 4

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.