Sari la conținut

Reclamatie Plajerik


AEACUS

Postări Recomandate

Nick: AEACUS

Nick admin: Plajerik

Data și ora evenimentului: 18:00 GMT+3

Harta: de_cbble

Detalii: Jucand pe server, priveam atent cum joaca Plajerik, baiatu care a fost contra UNbanului meu.
A fost cateva momente stranii din care am reiesit la faptul ca Plajerik are doar wallhack + bhop script (cand scrie in chat, el sare)
Momentele si bhop scriptu se va vedea in demo-ul care urmeaza mai jos.

Dovezi: *click*

Alte precizări: Sunt cateva momente interesante in demo, unde se vede clar ca:
1. Cand scrie in chat, el sare. (Bhop script.exe)
2. Pre-fire inainte ca sa iasa inamicul
3. Sunt momente in care se duce concret la inamic, fara check la restu pozitiilor.
4. Bhop obvious

P.S Autodemo *click* la tot match-ul. A mai fost un moment in care Plajerik a dat prin perete la inamic.

P.S.S. Cand doriti sa downloada-ti demo-ul, apasati butonul alb din imagine: *click*

Editat de AEACUS
Am adaugat link la Autodemo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.toata lumea imi sare in cap ca am vac si ca joc cu wallhack

si toti adminii si playerii vechi stiu ca am avut inca un cont, bine, inca il am

si nu mai intru pe el in primul rand pentru ca l am vandut, dar tipul nu a schimbat email, si in al doilea rand nu vreau sa ii f*t timpul lui snd pentru a schimba iarasi adminul pe respectivul cont

2. bhop scriptul e un autohotkey, si nu scrie in regulament nimic, deci 👍

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.