Sari la conținut

Cerere Moderator - JeAlex


a l e x

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume:  Mă numesc Alexandru Rotaru.
  • Vârstă:  Am vârsta de 15 ani.
  • Gradul pentru care doriți să aplicați:  Moderator.
  • Categoria unde doriți să moderați: Jocuri. 
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu:  Deoarece cred că pot face aceasta comunitate să crească mult faţă de cum este acum şi să îmi depăşesc toate limitele administrative pe care le-am avut.
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Sunt o fire blândă, care se descurcă singur in orice situație și care poate să iși depășească limitele morale cât si fizice. Nu îmi place să injur, dar sunt o persoană mai retrasă care nu se dă batută. Uneori chiar îmi venea să mă cad lat, dar m-am ridicat și mi-am spus mereu "Eu pot".
  • Practic fotbalul acum. Am practicat multe sporturi timp de mulţi ani, dar ce-l mai mult mi-au plăcut Karatele.
  • Experiență în domeniu: Am o experienta de 4 ani, privind faptul că nu este prima mea comunitate pe care doresc să devin admin.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.