Sari la conținut

Un mic interviu.


redics

Postări Recomandate

Salut, numele meu este Red și sunt în comunitatea evict de anul trecut mai exact de pe 25 septembrie. Îm tot acest timp mi-am pus niște întrebări despre această comunitate. Astăzi m-am gândit să fac un interviu "online" pentru fondatorul principal al comunității pe nume @sound. O să îi pun câteva întrebări legate de comunitatea evict, la care el, bineînțeles dacă vrea va răpunde.

Întrebările sună cam așa:

 

1. De unde vine numele comunității "evict", ce te-a făcut să alegi acest nume?

 

2. Când ai înființat această comunitate, te-ai gândit vreodată că o să ajungi așa aproape de suma de 4000 de membrii?

 

3. Când ai luat o decizie importantă, ai făcut-o pentru tine sau pentru binele comunității?

 

4. Ce părere ai despre comunitatea ta și acordă-i o notă de la 1 la 10.

 

5. Crezi că o să ne dezvoltăm mai mult în anul ăsta? Vorbesc despre evict.eu și calitatea serverelor de csgo.

 

Dacă mai aveți întrebări, puteți să lăsați într-un reply mai jos și dacă vrea @sound o să răspundă la ele.

 

   O zi frumoasă vă doresc tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, acum am avut putin timp sa raspund aici

e interesanta ideea

 

1. a fost o inspiratie de moment

2. da ma gandeam la 10000 suntem in grafic

3. am uat n decizii ca sa cresc comunitatea in loc sa bag bani doar pt mine si uite ca m-am gandit bine si a iesit ceva mult mai bine decat ma asteptam

4. stim cu totii ca suntem de nota 10+ fara sa stam pe ganduri ati vazut si voi ce inseamna competitia, doar godaci de 12 ani

5. da, in perioada urmatoare o sa existe un salt de calitate in servicii pt ca noi aici la evict vrem mereu mai mult, mai multe detalii in curand

  • Like 3

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • redics a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.