Sari la conținut

Stf

Premium
  • Număr conținut

    215
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    3

Stf a câștigat ziua ultima dată pe Ianuarie 9 2019

Stf a avut cel mai apreciat conținut!

Despre Stf

  • Dată Naștere 12.02.1998

PC Specs & Gear

  • CPU
    AMD Ryzen 7 1700x
  • GPU
    1060 6gb OC
  • RAM
    Corsair 2x8 2400hz
  • Placă de bază
    Asus
  • Disk
    -
  • PSU
    Corsair 900W Gold
  • Case
    Thermaltake
  • Monitor
    Benq
  • Keyboard
    Razer
  • Mouse
    Steelseries rival
  • Pad
    Roccat
  • Headset
    HyperX Cloud
  • OS
    Windows 10
  • Mai multe
    HTC Vive

Vizitatori Recenți Profil

2.011 citiri profil

Realizările lui Stf

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Week One Done
  • One Month Later

Insigne recente

70

Reputație Comunitate

  1. Stf

    cerere unban

    Nu gasesc.
  2. Stf

    Cerere Up $Da_ni_el$

    Ai primit up acum o saptamana dar totusi pro, ai nevoie de esp ala. :))
  3. Stf

    Cerere Unban DieKingsta

    Omule tu intri de 10 secunde sa te iei direct de un player pe care nu il stiai dar te-ai gandit random sa il cauti peste tot sa vezi cine este, asta in alea 10 secunde, nu te mai caca pe tine si hai sa o dam pe fata. Insulti deoarece nu poti aduce un argument concret si esti mad ca nu v-a iesit schema, vai de voi.
  4. Stf

    Cerere Unban DieKingsta

    A mai primit ban in trecut, cum a intrat pe server ca "nou membru in comunitate" a inceput sa il atace pe bear si sa il ia cu faze de cand avea gradul de owner, azi pe server. Cum dadea un raspuns nesquick erai online si asteptai sa dai like, dar cand mai facea altcineva un post nici nu intrai. Degeaba incercati sa va dati back up pt influenta si drama, nu functioneaza asa lucrurile aici. Edit: Fratele meu, totul era bine si frumos pana sa iti iei tu trigger pe greeny, dupaia au inceput hate posturile de pe alte conturi si ti-ai adus si puradeii pe aici, inclusiv pe d3vyd, prietenul tau. Pana sa primesti grad nu erau faze de genul pe server si forum, de 8 luni de cand sunt aici nu am vazut asa ceva, pana acum. Nu am zis ca a mai fost banat pe contul asta, bear nu a mai intrat din iarna si aceasta persoana are cont nou, dar aparent il stie destul de bine de se lua de el si il facea hacker cu vac banuri multiple pt wall si in alte feluri.
  5. Stf

    Cerere helper Bear

    Din partea mea pro, din cate am vazut daca este injurat prefera sa ii injure si el decat sa le dea mute/ban pt insulte si functioneaza deoarece se linistesc. Este o metoda mai dura, dar pana la urma nu se duce aiurea sa ii injure doar ca asa simte el, altfel ma bagam eu. @sound am inchis topicul deoarece se certau.
  6. Stf

    Cerere helper

    Respins, nu ai citit regulamentul.
  7. Stf

    Cerere Helper - Dinu

    Daca nu ii intelegi rostul nu inseamna ca e stupida, respins. *trebuie sa treaca cel putin o luna de la ultima cerere facuta
  8. Stf

    Cerere Helper - Dinu

    Respins, nu ai citit regulamentul.
  9. Stf

    Cerere Admin

    Acceptat administrator, succes.
  10. Stf

    Cerere Admin

    Acceptat helper.
  11. Stf

    Cerere

    Respins, nu ai citit regulamentul.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.