Sari la conținut

Reclamatie Dwafie


Batmanac

Postări Recomandate

Tu si andrei ala sunteti banati pe GO.EVICT.RO cat si pe forum. Aveti 24 de ore sa spuneti ceva in apararea voastra

 

steam id andreyszz: STEAM_0:1:231083888

steam id batmanac: STEAM_0:0:176420654

 

Ban pe motiv de: jignire staff, jignire server, video cu reputatie proasta pentru server, codati

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Apararea noastra

1. Nu am jignit stafful 

2. Nu am jignit serverul

3. Da pentru ca mi se pare penibil sa fiu acuzat de hack si sa imi iau ban pentru nimic xD

4. Ai video ce vrei mai mult ti se pare tie ca am hack sau ceva si sunt fix fazele in care sunt facut hacker :p

5. Am fost amenintat cu kick incontinuu cu toate ca nu faceam nimic

6. Am primit mute ca "am hack"  :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, Guest Apararea noastra said:

1. Nu am jignit stafful 

2. Nu am jignit serverul

3. Da pentru ca mi se pare penibil sa fiu acuzat de hack si sa imi iau ban pentru nimic xD

4. Ai video ce vrei mai mult ti se pare tie ca am hack sau ceva si sunt fix fazele in care sunt facut hacker :p

5. Am fost amenintat cu kick incontinuu cu toate ca nu faceam nimic

6. Am primit mute ca "am hack"  :) :D

Intradevar, cu serverul nu ai avut nici o problema dar ai jucat si cu hack si daca gasesc screenshoturile de pe meciul respectiv ai sa vezi ca ati facut un mare balamuc si de asta am dat si gag. Poate data viitoare ati putea sa va exprimati frustrarile cu niste motive nu cu "vrajeli".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, Adrian Adam said:

Intradevar, cu serverul nu ai avut nici o problema dar ai jucat si cu hack si daca esti asa de curios de motivul pentru care ai primit gag ar trebuii sa te gandesti la ce balamuc ai facut impreuna cu Batmanac la adresa lui fyt daca nu ma insel .  Poate data viitoare ati putea sa va exprimati frustrarile cu niste motive nu cu "vrajeli". 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Nu am Hack wtf

Nu am folosit hackuri daca foloseam aveam Vac sau Overwatch sau ceva xD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 1/2/2018 at 5:35 PM, Batmanac said:

Nick: Batmanac
Nick admin: Dwafie
Date and time of the event: 2.01.2018
Map: De_mirgage
More details: Silance fara motiv, daca ai avut motiv sa vad doavata, si injuraturi din partea unu membru staff :|
Proofs: https://gyazo.com/f1adc56579d67286a4d07af804c7e22a
Other remarks: -

Nu pot spune ca am avut cele mai bune motive dar pe server era prea multa galagie si voi nu va opreati din a repeta niste prostii si te rog sa nu o dam in alte zone ca nici un staff nu a injurat, cel putin te aigur ca nu eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 55 minute, Vizitator Nu am Hack wtf a spus:

Nu am folosit hackuri daca foloseam aveam Vac sau Overwatch sau ceva xD

 

Hahaha, chiar un fost user de pe acest forum rupea codurile pe publice iar in comp juca legit si totusi si acum n are vac/ow, scuza asta e veche

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il mai las deschis cateva zile

Daca mai sunt playeri sau admini care sa-i reclame pe batmanac si andreyszz  ii mai dau sanse acum cat e deschis, oricum cei doi o sa primeasca ban si aici si pe server

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator :))))

Se vede ca nu stii absolut nimic despre cheaturi pentru ca :

1. Nu conteaza daca joci in comunity sau comp cu hack ca daca ai tot iti iei VAC

2. Nu am jucat cu hack si nici nu as avea de ce pt ca oricum eu nu ii suport pastia de baga hackuri.

3. Daca tu zici ca am hack vr dovada,eu ti-am dat dovada la tot ce am spus si la chestia ca nu am hack(filmare,si in filmare se vede clar cand incepea fyt ala sa planga ca am hack)

4. Degeaba imi dai ban si sincer vhiar nu imi mai pasa pt ca m-am lamurit ce e cu sv costru.

5. Dovezi ca am injurat staff? Din cate stiu eu fyt e membru xD 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator :))))
Chiar acum, Vizitator :)))) a spus:

Se vede ca nu stii absolut nimic despre cheaturi pentru ca :

1. Nu conteaza daca joci in comunity sau comp cu hack ca daca ai tot iti iei VAC

2. Nu am jucat cu hack si nici nu as avea de ce pt ca oricum eu nu ii suport pastia de baga hackuri.

3. Daca tu zici ca am hack vr dovada,eu ti-am dat dovada la tot ce am spus si la chestia ca nu am hack(filmare,si in filmare se vede clar cand incepea fyt ala sa planga ca am hack)

4. Degeaba imi dai ban si sincer vhiar nu imi mai pasa pt ca m-am lamurit ce e cu sv vostru.

5. Dovezi ca am injurat staff? Din cate stiu eu fyt e membru xD 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis eu ca ai cod pt ca eu nu ma joc pe server foarte mult, d-asta las topicul deschis ca sa vedem si ce zic ceilalti playeri/admini :)

 

stai linistit prietene ca eu am fost cel mai mare codat de pe forumul asta, 7 vacuri si owuri in momentul asta, nu cred ca este cazul sa ma inveti tu pe mine cum sta treaba, dar m-am potolit, dupa cum poti observa si profilul meu de steam intact /HATEAND + nu mai am timp sa ma joc

 

am vazut ca ai editat numele si descrierea la acel video, deci ban pe forum nu mai primesti ca nu ai pentru ce, acum cu serverul ramane de vazut ce zic si ceilalti pt ca eu repet nu stau pe server

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Guest :)))) said:

 

Unu la mana daca joci pe servere cu hack nu primesti VAC intelege nu primesti, doi la mana ai demo facut deci nu mai poti afirma ca nu ai jucat cu hack, trei la mana nu mai are sens, patru, daca nu iti pasa de server de ce te mai chinui sa dai explicatii? si cinci la mana fyt era acceptat cu 2 zile inainte pentru staff doar ca nu a fost timp necesar pentru activarea staff-ului.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator .,.
Acum 21 ore, Adrian Adam a spus:

Unu la mana daca joci pe servere cu hack nu primesti VAC intelege nu primesti, doi la mana ai demo facut deci nu mai poti afirma ca nu ai jucat cu hack, trei la mana nu mai are sens, patru, daca nu iti pasa de server de ce te mai chinui sa dai explicatii? si cinci la mana fyt era acceptat cu 2 zile inainte pentru staff doar ca nu a fost timp necesar pentru activarea staff-ului.

Ba da daca joci cu hack iei VAC. Mrg asta daca e hack detectabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, Guest .,. said:

Ba da daca joci cu hack iei VAC. Mrg asta daca e hack detectabil

Am jucat cu hack detectabil pe un cont mai vechi pe multe servere si nu am luat Vac, contul e vandut cu succes si nu este nici o problema in prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, Adrian Adam a spus:

Am jucat cu hack detectabil pe un cont mai vechi pe multe servere si nu am luat Vac, contul e vandut cu succes si nu este nici o problema in prezent.

Scuzati ca ma bag, dar te asigur ca daca joci cu hack, numai daca esti raportat pe Steam de catre cineva vei primi VAC ban, altfel cati nu joaca cu hack pe steam si nu sunt prinsi pentru ca lumea nu ii raporteaza. Nu va ganditi la Valve ca sunt ca adminii pe serverele de 1.6 de stau spectatori pe jucatori cand nu au ce face... Ei actioneaza numai cand au primit reporturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, SHALOM a spus:

Scuzati ca ma bag, dar te asigur ca daca joci cu hack, numai daca esti raportat pe Steam de catre cineva vei primi VAC ban, altfel cati nu joaca cu hack pe steam si nu sunt prinsi pentru ca lumea nu ii raporteaza. Nu va ganditi la Valve ca sunt ca adminii pe serverele de 1.6 de stau spectatori pe jucatori cand nu au ce face... Ei actioneaza numai cand au primit reporturi.

 

Iar asta nu se intampla pe servere publice care nu sunt vac-secured. Documentati-va inainte sa vorbiti, v-am zis ca am multi ani de experienta si in prezent am 7 vacuri si owuri si am jucat pe publice in ultimii ani mai mult de 500 ore cu cod. Repet, asta s-a intamplat acum ceva timp cand inca eram pasionat de asa ceva si aveam timp sa ma joc.

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.