Sari la conținut

Cerere Admin fyt


fyt

Postări Recomandate

Nume: Roman Alexandru-Gabriel
Vârsta: 17
Nick: fyt
SteamID: STEAM_0:0:170791846
Profil steam: http://steamcommunity.com/id/fyt-Romania/
Ore jucate pe server: 48h
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: Da
Ai citit regulamentul?:Da

 

Alte amanunte: Dat fiind faptul ca stau +3/4h pe zi conectat pe server, doresc Admin pentru a face viata mai usoara playerilor care intra si joaca si isi vad de treaba, nu ca in ultima vreme, toti copilasii care comenteaza la oricine fara ca nimeni sa intervina ( ma refer la un admin, cam gol serverul - dar sa mai cer un gag/mute/silence e prea mult ). 

 

Am fost Admin si pe alte servere? : Da am fost pe doua servere, pe ultimul dintre ele am 700h petrecute acolo.

Editat de fyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai citit regulamentul, nu te resping pt ca vreau sa vad ce zic și ceilalți admini

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica nu am citit regulamentul? Nu inteleg asta, e o modalitate de a alunga viitori admini in scopuri personale, sau fa-ma sa inteleg. Stiu ce trebuie sa fac ca admin, am citit acele chestii. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, fyt a spus:

Cum adica nu am citit regulamentul? Nu inteleg asta, e o modalitate de a alunga viitori admini in scopuri personale, sau fa-ma sa inteleg. Stiu ce trebuie sa fac ca admin, am citit acele chestii. 

Daca-l citeai nu raspundeai gresit la intrebarea daca ai citit regulamentul! Ziceti voi ca multi admini nu merita acel grad si il meritati voi dar nu sunteti in stare unii nici macar sa cititi un amarat de regulament

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce am raspuns gresit la intrebarea "daca am citit regulamentul"? Vreau sa stiu si eu cu ce am gresit. Zicand 'DA, am citit regulamentul' la voi inseamna 'DA, nu am citit regulamentul'? Vreau sa aflu care este cauza reala pentru care nu sunt primit ca admin. 

Editat de fyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- la intrebarea daca ati citit regulamentul serverului si al adminilor veti raspunde mereu cu "nu"  [extras din regulament]

 

Nici dupa ce iti zice lumea ca nu l-ai citit tu tot continui cu a ta

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Vizitator pro a spus:

pro

nu sunt acceptate astfel de reply-uri, inca un pro de genul si esti respins

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defapt ce mai am de asteptat. Degeaba scrii cererea frumos daca comportamentul tau lasa de dorit. Nu te cunosc pentru ca nu stau pe server, dar din ce ai postat pe forum mi-am dat seama si despre varsta ta si despre mentalitatea ta.

 

Un sfat: cand zic toti ca ai gresit incearca sa vezi ce ai gresit, nu sa continui cu aceeasi tampenie si citeste dracu regulamentul ca mai mult de 5 minute nu dureaza

 

Respins

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.