Sari la conținut

Cerere moderator global MY NAME JEFF


MY NAME JEFF

Postări Recomandate

  • Nume si Prenume: Rotar Darius
  • Vârstă: 18
  • Gradul pentru care doriți să aplicați: Moderator Global
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Aș dori să mă ocup de buna funcționare a forumului , de păstrarea unui limbaj decent și evitarea spam-ului si off topic-ului . Pot să vin cu idei noi la diferite categorii ale forumului (e.g. Design , Filme, Jocuri, Seriale) care pot atrage utilizatori ș.a. ! Dar desigur, pentru asta am nevoie de acces și de deciziile voastre , împreună , pentru a deschide diferite competiții la Design , Topicuri informative/distractive la Filme , Seriale , Lifestyle . Sper să putem crește activitatea .
  • O scurtă descriere despre dvs. (minim 100 de cuvinte): Mă numesc Darius Rotar, după cum an scris și mai sus, am 18 ani, sunt din Năsăud, la liceu, profil mate-info , clasa a 12-a . Sunt o fire sportivă , am practicat fel de fel de sporturi la viața mea fragedă . Sunt răbdător, și știu să comunic cu oamenii .
  • Experiență în domeniu: 4 ani

 

P.S. știu că post-urile nu sunt suficiente, dar presupun că asta nu este un motiv de respingere , prefer să fac puține și cu rost, decât multe și fără .

 

Mulțumesc, o zi bună .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei Moderator da mi pm

 

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.