Sari la conținut

[USP] Cerere Unban rxzzvxnn


rxzzvxnn

Postări Recomandate

Nick: rxzzvxnn

 

Ip-ul: Click aici pentru a afla (IPv4) 5.15.223.101

 

SteamID: (Numeric) STEAM_1:1:554422103

 

Link profil steam: https://steamcommunity.com/id/rxzzvxnn/

 

Adminul care te-a banat: Sedan

 

Admini prezenti: Sedan

 

Motivul pentru care ai primit ban: ("unde te crezi") Intrasem si eu pe server si incepe un "individ" sa ma ia cu chestii de genu "caine", "sit", "dog shit", eu care nu ii facusem nimic, dupa, recunosc i-am zis niste chestii nu chiar frumoase, si dupa aceea imi iau direct ban, fara nicio avertizare fara nimic, nu mi se pare normal, ca admin, ar trebui sa calmeze situatia si sa ma atentioneze pe mine, cat si pe el ca nu e in regula ce facem, + ca mai am de mentionat ca el nu a fost sanctionat in niciun fel. Sper ca m-am facut inteles, o seara frumoasa !

 

Data si Ora: 09-11-23 19:44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra 

Invata sa vorbesti in primu rand aici pe server nu acceptam limbaj asa murdar sa ii iei la acel player mortii mama sa io bagi sai dai la mu... etc  sa fie clar doar ca tia zis sit dog nu trebuia sa il jignesti in halu ala da ii ziceai ca ii dai mu... mai treceam cu vederea da la ce limbja ai poti sa cauti alt sv aici nu acceptam asa ceva  

  • Like 1

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, rxzzvxnn a spus:

tin sa mentionez ca imi bag **CENZURAT** in ma ta @thumn3s3u @SeDaN#8462 si cu tot serverul vostru de cacat si sa va dau muulta multa **CENZURAT** si sa imi sugeti **CENZURAT** de baiteri, sa ma urinez cu pasiune si intensitate pe mormantul lui ma ta @SeDaN#8462 si sa imi tavalesc coaiele prin coliva lui ma ta , spor la cat mai multa **CENZURAT** !

 

Eu ti-am mai zis ca ai probleme, dar nu m-ai crezut🤣 mult spor pe alte servere si tie, nu ti ducem lipsa😘 cat despre decenta ta, nu ne intereseaza cat timp ne facem treaba. Bine ca ti-a dat Sedan ban, ca ai vazut ca eu am fost mai de treaba cu tine.. Te luai de cum jucam si ce faceam, pai te zbura altul🤣🤣🤣

spacer.png

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

 

giphy.gif

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat

tin sa mentionez ca imi bag **CENZURAT** in ma ta @thumn3s3u @SeDaN#8462 si cu tot serverul vostru de cacat si sa va dau muulta multa **CENZURAT** si sa imi sugeti **CENZURAT** de baiteri, sa ma urinez cu pasiune si intensitate pe mormantul lui ma ta @SeDaN#8462 si sa imi tavalesc coaiele prin coliva lui ma ta , spor la cat mai multa **CENZURAT** !

 

La next ai ban, @rxzzvxnn, acum ai scăpat doar cu un warn, deoarece respectăm regulamentul (cum scrie și în regulamentul Forum-ului: "Limbajul vulgar. (1 warn)"), nu admitem asemenea comportament pe Forum.

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.