Sari la conținut

INNERSH1NE SE ALATURA ECHIPEI AURORA: „ÎN TERMENI DE STRUCTURA A ECHIPEI, SUNT ASEMĂNȚI CU FAZE”


jaxi_usp

Postări Recomandate

                                                            gh0DyhvAArK34JA4FNGaCg.jpg?auto=compress&ixlib=java-2.1.0&m=%2Fm.png&mw=107&mx=20&my=474&q=75&w=800&s=df33037bb6fd82454962811c0ae7cde7

 

 

Aurora a fost una dintre cele mai de succes liste din scena de nivel doi de când s-au unit în ianuarie, ajungând în top 30 după doar o lună. De când a început sezonul de toamnă, ei și-au asigurat locul 3 la CCT 2023 Online Finals 2 și joacă în prezent la PARI Dunav Party, unde tocmai i-au învins pe 9 Pandas în runda de deschidere. Cu toate succesele lor, echipa nu a reușit să se califice pentru un eveniment mare. Cel mai mult s-au apropiat la RMR de la Paris, unde au fost eliminați în calificarea Ultima șansă. Noul antrenor al echipei, Viacheslav „⁠innersh1ne⁠” Britvin, spune că doar detaliile împiedică echipa să pătrundă în scena de primul nivel. „Cred că este vorba mai mult de o structură în jurul echipei și de o anumită consecvență în ceea ce privește rundele pe care trebuie să le câștigăm”, a spus el pentru HLTV la Belgrad. „Lucrăm mult la el [cartul nostru de joc], dar încă ne luptăm în situații anti-eco și lucruri de genul”. Acesta este primul rol de antrenor principal al lui innersh1ne, dar asta nu înseamnă că nu vine cu o experiență bogată. Cel mai recent rol al tânărului de 29 de ani a venit ca analist al lui FaZe, unde a petrecut peste doi ani și a supravegheat multe titluri, inclusiv victoria lor Intel Grand Slam. Salvând distanțele, el spune că Aurora nu este atât de diferită de echipa sa anterioară. „În ceea ce privește structura echipei, acestea sunt similare cu FaZe”, a spus el.

 

 

                                                             4Ll83wPzxMxW0QS5f2qF0d.jpg?auto=compress&ixlib=java-2.1.0&m=%2Fm.png&mw=107&mx=20&my=474&q=75&w=800&s=475cb050aa9a6567e91924051be15e1b

 

 

Cea mai mare dificultate a lui vine în ceea ce privește atmosfera de echipă, spunând că trebuie să se obișnuiască cu un nou tip de chimie de echipă. "Mentalitatea și vibe-ul într-o echipă CSI este foarte diferită de listele europene. Îmi este puțin greu să mă adaptez, dar învăț de la o zi la alta și cred că va dura ceva timp, dar într-o lună ar trebui. fii mai bun”, a recunoscut el. În ceea ce privește rolul său în echipă, innersh1ne a spus că vrea pur și simplu să adauge stilului lor și să nu-l schimbe complet. „Încerc doar să îmbunătățesc ceea ce au ei acum”, spune el, abordând totodată faptul că echipa a avut succes înainte de a se alătura. „Au jucat bine în sezonul precedent, așa că scopul meu a fost să nu rup nimic”. Sunt de așteptat dureri de creștere, Aurora fiind o echipă tânără. Cel mai în vârstă jucător, Viktor „⁠Lack1⁠” Boldyrev, are doar 24 de ani. Deși au, fără îndoială, un plafon înalt, antrenorul spune că au multe de învățat, subliniind ca exemplu AWPer Vladislav „⁠lattykk⁠” Vydrin. „Lucrăm individual cu el, el are nevoie de îndrumare, aș spune”. Având loc de îmbunătățire și lansarea CS2 care se profilează, innersh1ne și-a păstrat obiective realiste pentru restul anului. "Dacă încheiem sezonul în top 20, top 25, este un obiectiv realist bun. Și, evident, vrem să ne calificăm în ESL Pro League prin Challenger".

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

                ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1V1]

   ->FIRE.USP.RO [Competitive]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.239&port=27015

server.php?ip=188.212.100.121&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.