Sari la conținut

ORGANIZATORII CHAMPION OF CHAMPIONS TOUR AU ANUNTAT EXTINDEREA CIRCUITULUI IN OCEANIA


jaxi_usp

Postări Recomandate

                                                          nFv0t8yrhgrYkhXL8bQGPf.png?auto=compress&ixlib=java-2.1.0&q=75&w=800&s=39ef9ff44913ac1796b7bed9cb77a74d

 

 

 

Organizatorii Champion of Champions Tour au anunțat extinderea circuitului în Oceania, în parteneriat cu LetsPlay.Live. Primul eveniment este programat să înceapă în septembrie 2023, iar un total de 25.000 de dolari vor fi puse în joc în patru serii online. Circuitul Oceania CCT nu numai că va distribui premii în bani echipelor care concurează la evenimente, dar va servi și ca o cale către evenimentele finale online din Europa, prin sistemul de puncte CCT. „Oceania, ca regiune, este cunoscută pentru talentul său CS:GO de clasă mondială, iar LPL este încântată să colaboreze cu CCT în 2023 pentru a oferi căi globale către regiune”, se arată într-o declarație a Duane Mutu, director și fondator LetsPlay. Live. Fabian Logemann, șeful turneelor la GRID Esports, a spus următoarele: „Am urmărit de ceva vreme evoluțiile regiunii și eforturile LPL și am fost incredibil de impresionați de dedicarea lor pentru a îmbunătăți sporturile pe această piață. Obiectivele noastre de crearea de oportunități pentru toți participanții este incredibil de aliniată, așa că unirea forțelor a fost o decizie ușoară pentru noi". 

 

 

 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

                ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1V1]

   ->FIRE.USP.RO [Competitive]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.239&port=27015

server.php?ip=188.212.100.121&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.