Sari la conținut

ENTIRE RARE ATOM LINEUP DEPARTS ORGANIZATION


jaxi_usp

Postări Recomandate

Rare Atom a anunțat că întreaga lor formație, inclusiv antrenorul, nu și-a reînnoit contractele, făcându-i agenți liberi. Toți cei șase membri ai echipei erau cu Rare Atom de peste un an. Linia de plecare a început să reprezinte organizația în ianuarie 2022, când ViCi a redenumit Rare Atom. WeiJie „⁠zhokiNg⁠” Zhong și ZhiHong „⁠aumaN⁠” Liu au fost rapid înlocuiți cu Jingxiang „⁠Mercury⁠” Wang și Qianhao „⁠Moseyuh⁠” Chen, după care cei cinci au fost consecvenți pentru tot restul timpului lor cu Rare Atom. În timpul mandatului formației, ei au fost în mod constant cea mai bună echipă venită din China și au câștigat o serie de evenimente regionale precum ESL Challenger Leagues și Perfect World Premier Leagues. Echipa a obținut, de asemenea, un clasament respectabil în top-4 la ESL Challenger Valencia într-una dintre puținele lor ieșiri internaționale, dar nu a reușit să se califice pentru un Major în trei încercări. Potrivit unei postări făcute pe platforma chineză de socializare Weibo de către antrenorul Xielin „⁠k4Mi⁠” Zhu, formația încearcă să continue să joace împreună și caută sprijin înainte de viitoarea lor participare la ESL Pro League.

 

Echipa care pleacă de la Rare Atom, listată în prezent drept fost Rare Atom pe HLTV, prezintă:

 

ChinaZhuo "⁠advent⁠" Liang
MalaysiaAndrew "⁠kaze⁠" Khong
ChinaYi "⁠JamYoung⁠" Yang
ChinaJingxiang "⁠Mercury⁠" Wang
ChinaQianhao "⁠Moseyuh⁠" Chen

 

ChinaXielin "⁠k4Mi⁠" Zhu

 

 

 

 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

                ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1V1]

   ->FIRE.USP.RO [Competitive]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.239&port=27015

server.php?ip=188.212.100.121&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.