Sari la conținut

JUVE STEPS DOWN FROM INTO THE BREACH: "SOMETIMES YOU HAVE TO FOCUS ON YOU"


jaxi_usp

Postări Recomandate

Gustavo "⁠Juve⁠" Alexandre a demisionat din funcția de antrenor al echipei In the Breach, a anunțat organizația. Înlocuitorul său și un nou analist vor fi dezvăluiți în zilele următoare. "Am decis să mă pun între bootcampul nostru și IEM Köln. A fost o decizie grea, dar necesară pentru mine. A fost un drum lung și uneori trebuie să te concentrezi asupra ta", se arată într-un comunicat al tânărului de 20 de ani. „Sper că voi reveni curând pe scena mare”. În ciuda vârstei sale fragede, Juve a acționat ca antrenor principal al organizației britanice în cea mai mare parte a ultimilor doi ani. Cel mai recent succes al lor împreună a venit la începutul acestui an, când In the Breach a șocat lumea cu o alergare către sferturile de finală la BLAST.tv Paris Major. În cele două luni care au urmat majorului, echipa și-a pierdut nucleul britanic odată cu plecările lui Sebastian „⁠volt⁠” Maloș, care s-a alăturat altei echipe surpriză din Paris, GamerLegion, și Cai „⁠CYPHER⁠” Watson, care a fost legat. cu trecerea la TSM. In the Breach a umplut golurile cu Adam „⁠NEOFRAG⁠” Zouhar și Aurimas „⁠Bymas⁠” Pipiras și de atunci și-au făcut debutul în LAN la IEM Cologne Play-in, plasându-se pe ultimul loc după pierderile convingătoare în fața lui Ninjas în pijama și TheMongolz în Juve. apariția finală cu echipa.

 

 

 

 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

                ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1V1]

   ->FIRE.USP.RO [Competitive]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.239&port=27015

server.php?ip=188.212.100.121&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.