Sari la conținut

Cerere Unban Nea Fanica


Nea Fanica

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  Nea Fanica Medic Ginecolog
2. Profilul tau de steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198969462314/
3. SteamID: STEAM_0:0:504598293
4. Numele Adminului care ți-a dat ban:  shadow
5. Motiv:  "cheats"
6. Dovada:  https://imgur.com/a/IRKeDNJ
7. Alte detalii: nu are experienta in joc pentru a distinge codatii de cei care joaca fara cod bine

  • Like 1
  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La inceput nu mi s-a parut nimic suspect la tine, chiar credeam ca esti legit cu toate ca ai fost reclamat de mai multi jucatori pe [email protected] parcurs ai inceput sa fi suspect pana cand, ai batut playeri prin smoke si ii stiai pe toti unde vin.
Faptul ca aveai profilul pe privat si nimeni nu te cunostea mi-a dat putin de gandit


minutul 1:37- ai l ai asteptat acolo mult timp dar sa zicem ca l ai auzit si stiai ca e acolo
3:27- ai iesit cu tinta fix pe player cu toate ca te-a batut
7:03-sa zicem ca la batut pe al tau si de aia l ai stiut dar inainte de a-l bate pe al tau l-ai asteptat pana s-a intors din palat nestiind daca va ramane palat sau se va rotii rampa.
11:15-bati player-ul prin smoke 
9:12- iti sare tinta

9:00- player ul vine shift si tu tragi fix cand el se pregateste sa dea peek.
7:03- ai asteptat player ul pana a dat rotate

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.37 il bate pe a meu isi da seringa si tropaie deci nu e nimic suspect 
3,27 ala tragea in con si se auzea unde e pozitionat era normal sa ies prefire pe el
7.03 e 3v3 midu blocat a meu in palat avansat singuru loc unde putea sa iasa e rampa
9.00 da flash din rampa nu l iau si incep sa trag crezand ca iese
9.12 nu sare nici o tinta se vede asa din cauza fps urilor tale putine si a spec ului
11.15 se vede cum sare din rampa in smoke, nu l am vazut si mi a zis pe voice ca e tetris incep sa trag imi apare ca ia damage si trag in continuare


 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Nea Fanica a spus:

1.37 il bate pe a meu isi da seringa si tropaie deci nu e nimic suspect 
3,27 ala tragea in con si se auzea unde e pozitionat era normal sa ies prefire pe el
7.03 e 3v3 midu blocat a meu in palat avansat singuru loc unde putea sa iasa e rampa
9.00 da flash din rampa nu l iau si incep sa trag crezand ca iese
9.12 nu sare nici o tinta se vede asa din cauza fps urilor tale putine si a spec ului
11.15 se vede cum sare din rampa in smoke, nu l am vazut si mi a zis pe voice ca e tetris incep sa trag imi apare ca ia damage si trag in continuare


 

Care este motivul pentru care joci de pe smurf kava?

  • Like 1

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Nea Fanica a spus:

 nu am voie sa ma joc de pe alt cont? Nu am folosit coduri, si ar trebui niste admini mai experientati. Oricum jumatate de staff are coduri.

Am spus eu cumva ca nu ai voie de pe alt cont? Eu doar te-am intrebat cu ce ocazie joci de pe smurf.
Toate demo urile sunt postate pe serverul de discord(valabile 4 zile de la momentul in care se posteaza mesajul pe discord cu demo) si pot fi accesate de orice membru, daca vezi un membru staff folosind 'coduri' ii poti face reclamatie.

 

Pentru ca sunt doar 2 faze putin suspecte, ai primit unban.

  • Like 1

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.