Sari la conținut

Aphx cerere unban


Aphx sa mi bag

Postări Recomandate

Nu sunt staff sau ceva dar de acord cu flavius.

1: abia ai iesit din ct cica rush toti long aia inca nu o intrat pe poarta..

2:ai mai facut cacaranii din astea ex te bateam te puneai rpd la spec sa ii dai info lu al tau unde sunt

Sper sa nu i se scoata banul.Nu merita va pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spacer.png

1 hour ago, _Flavius_ said:

https://streamable.com/jyveza https://streamable.com/mjqsc8 Da, ai ban pe mai multe conturi ai ban si pe principalu nu stiu cum faci sa intri cu alte conturi fara sa arate ca ai ban pe ip dar da asta e. 

 Bun Flavius, doresc sa stiu de ce mi ai dat block cand eu ti am cerut cu frumosul sa vii sa ma verifici fix dupa ce mi ai dat ban.
2 la mana, ti am explicat in  a 2 a faza cand i am dat tap la ala de pe short ca eu am o rez mai stretch si eu il vedeam. 
3 la mana, faza cu mirage-ul pe cel de la rampa l am auzit cum a pus scopul si am auzit cum a facut si pasi iar cel de la ticket pur si simplu verifcam si faceam peek uri.
4 la mana, ti am mai zis ca acest cont l am facut expre pentru faceit pentru ca pe main am uitat parola si numele de la contul vechii de faceit. Plus am prime pe cont si nu cred ca sunt atat de retardat sa imi stric eu 15 euro asa ca vreau eu sa ma distrez. 
am in total pe sv u acesta 160-170 de ore si am fost si staff de 2 ori. Faza care m-a suparat la tine e ca mi ai dat block cand eu ti am spus sa ma verifici.spacer.png

Editat de Aphx sa mi bag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, not cheater said:

Nu sunt staff sau ceva dar de acord cu flavius.

1: abia ai iesit din ct cica rush toti long aia inca nu o intrat pe poarta..

2:ai mai facut cacaranii din astea ex te bateam te puneai rpd la spec sa ii dai info lu al tau unde sunt

Sper sa nu i se scoata banul.Nu merita va pwp

da bro eu nu dadeam info am zis sa dam toti rush long 
Daca ai dovezi ca eu ma puneam spect si ziceam info sa mi dai dovezi 
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

41 minutes ago, not cheater said:

Nu zic de acum... stii si tu faza cand ti ai schimbat numele in daniel iosub si tu si kent sau cum dreq il numea si tot va puneati spec injurati ca v am dat mut +multe altele dar na copil fara mama csf

te rog sa ai un limbaj mai adecvat. Nu e nevoie sa ne spui tu noua cine are mama si cine n are intelegi. TI am zis daca ai dovada sa mi faci un post si sa vb cu zlow

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, not cheater said:

Nu mai e nevoie oricum... se vede ce om esti. Joci cu cod iei ban pe nush cate conturi si tot tu vii cu figuri? Eu sper ca banul sa ramana

haha, bine domnul not cheater daca tu spui ca eu am cod. Chiar imi face placere sa aud chestiile astea adica ce imi spuneti mie acuma e ca sunt prea bun. Oricum asta este unii raman la un nivel iar altii avanseaza. 

Editat de Aphx sa mi bag
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica bun :))) ai inceput cu lauda singur? Suferi de atentie? Serios acum. Flavius nu e prost sa iti dea ban ca asa vrea el. Zlow pierde playeri din cauza unora ca voi. Ca na va credeti smecheri daca dati cu cod pe comunitare.bafta in continuoare. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, not cheater said:

Cica bun :))) ai inceput cu lauda singur? Suferi de atentie? Serios acum. Flavius nu e prost sa iti dea ban ca asa vrea el. Zlow pierde playeri din cauza unora ca voi. Ca na va credeti smecheri daca dati cu cod pe comunitare.bafta in continuoare. 

Nu fac pe nimeni prost domnul Cheater iar zlow nu pierde playeri cum crezi tu. Tu nu stii ca de abea ce erau maxim 10 playerii pe server cand ma jucam eu. Nici nu ma laud dar oricum presupun ca sunt mai bun ca tine daca ma faci pe mine codat haha.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

57 minutes ago, not cheater said:

Nu te fac doar eu codat si nu ai luat ban ampulea.si nu ti se pare ciudat? Ca in 200 ping nu te teleportezi nu nimic? Asa intreb si eu. Daca flavius ti a dat ban sa traiasca bafta

Traiesk in Amerika si d3 aia am 200 pink  Domnul Citar Spoitor. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • zLow96 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.