Sari la conținut

Cerere unban Ami


ami420

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Ami
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199225725635
3. SteamID: STEAM_0:1:632729953
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: "TheMarcDavid "
5. Motiv: "wall"
6. Dovada: dovada
7. Alte detalii: La fel ca si la ultimul ban. Daca se poate sa vad si eu un demo. Sa pot, daca sunt faze suspecte explica ce este neinteles.

 

Seara faina

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Aici ai iesit fara sa verifici nm si te-ai uitat fix la el:

2.Aici il vezi pe maestru ca se uita balcon si te prefaci ca verifici iar tunelu si cand se intoarce incepi sa mergi direct spre el:

3.Aici tii intrarea de la main sau cum se numeste cu tinta la picoare si cand vezi ca vine jucator automat muti tina direct pe corp

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Controlezi bine spray ul, unde l ai invatat, la neveu pe live? pe nuke ai avut un reflex nemaipomenit de bun, aproape ca ascunzi bine wh, good luck la mai multe. CONTRA

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Sunt pe shift se aud perfect pasi si se intelege destul de clar ca  merge catre t base.

Apoi mai este unul pe care nu il stiu, intru in site pe shift verificand  heaven si  dupa cum se vede nu am  iesit cu" tinta pe el " a fost ultimul loc verificat, ba chiar era sa si mor ca nu l-am  vazut cand am  verificat prima oara.

 

2)Aici ai uitat sa specifici ca Mestru mi-o aratat calea catre "spectate" omoranduma de 5 ori acolo in aceelasi loc sau un pic mai in spate(dupa cutia aia din dreapta). Si normal ca verific acolo de fiecare data daca in 7 runde am  murit de 5 ori acolo. Nu, tu nu ai verifica daca ai fi in locul meu?

Ca sa nu mai zic  ca cred ca am dat 15 incendiare acolo si tot vedeam  cum ia cate unu damage.

Deci 7 runde de incediare si vazut ca ia dmg.

+

5 runde de moarte rapida acolo

12 runde si te miri ca verific acolo ?

 

3) Aici se aude destul de clar intre secunda  00:11 si 00:12 un zgomot din stanga .Nu il auzi, se aude CLAR?

Proces de gandire a fost asa " 1)ma duc pe shift,2) imi asigur spatele ma uit la echipa unde sunt), 3) il aud cum vine 4) imi dau seama ca tinta este pusa prost o corectez.  Asta este tot

 

Eu sincer cred ca am  explicat destul de clar. Nu vreau sa se inteaga gresit sau ca fac misto, dar este destul de frustant cand trebuie sa fac o cerere zilnica.

Daca mai este nevoie completez

---------------------------

edit raspuns

"

Controlezi bine spray ul, unde l ai invatat, la neveu pe live? pe nuke ai avut un reflex nemaipomenit de bun, aproape ca ascunzi bine wh, good luck la mai multe"

 

Aici chiar nu inteleg ce te astepti ? sa nu stiu sa trag la cineva din fata mea. In toate orele pe care le am jucat pe 1.6  sa nu pot tine un recoil? de asta si joc la voi pe serv ca aveti hartile vechi.

Motiv de ban "trag bine" nu inteleg ? Este o diferenta intre a a putea trage de arma si ceva cheat anti-recoil serios acum.

 

Voi chiar credeti ca daca as avea de gand sa imi fac alte sapte conturi de steam mai stau sa scriu aici  Biblia ?

Editat de ami420
raspuns
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.