Sari la conținut

Aplicatie Helper


fabio

Postări Recomandate

1. Numele tau in joc: -f4b
2. Varsta: 16
3. SteamID: ( intri pe orice server/workshop map, sau cu boti si scrii status in consola) STEAM_1:0:592855141
4. Link profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199145976010/
5. Experienta adminat: Am experienta in adminat.
6. Profil public(da/nu): Da.
7. Ai citit regulamentul?: EUROPA.USP
8. De unde ai auzit de serverul nostru? (optional): L-am gasit random pe lista de servere.

9. Nume discord impreuna cu tag (exemplu zLow#0144): sexytarzan69#5885

10. Ai intrat pe serverul de discord? (obligatoriu): Da.
11. Ore jucate(!ore pe server): 43.    

Editat de fabio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, denese always agheu said:

contra,ai mai fost in staff si ti ai batut joc...

Cum adica mi-am batut joc? Chiar nu mi-am batut joc, si in legatura cu sanctiunile pe care le-am dat unor jucatori au fost numai si numai pentru ca au incalcat regurile, nu le-am dat ca asa am vrut eu ca am grad sau ca nush cine sunt eu. A, da si erau multe "call uri" false asupra mea ca cica dau mute asa ca vrea p mea si nu mai stiu ce. Daca tu frate imi vi cu dovezi/un argument decent ca eu mi-am batut joc de functie ai respectul meu si punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, denese always agheu said:

contra,ai mai fost in staff si ti ai batut joc...

Si oricum daca sunt acceptat in functie, iti garantez eu ca nu o sa mai fie la fel, m-am schimbat. Inainte recunosc ca eram mai "ratat" scapam si eu o injuratura ici pe colo, dar acum gata cu joaca frate, no more fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, fabio said:

COCO TU DAI CONTRA LA TOTI AHHAHHA

calmeaza te omule , ce te crizezi asa pentru un contra asta este raspunsul meu daca iti convine bine daca nu si mai bine 🤔😉 nu sunt obligat sa argumentez

fU9do74.gif

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

👣Discord:RawBull#3791

👣Leuage of Legends: RawBull

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 hours ago, xCOCOx said:

calmeaza te omule , ce te crizezi asa pentru un contra asta este raspunsul meu daca iti convine bine daca nu si mai bine 🤔😉 nu sunt obligat sa argumentez

Ia zi si tu motivul pentru care imi dai contra, nu inteleg de ce da-ti contra ma, ati intrat acum 2 zile in staff si gata sunteti jmek...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, -wOrd- europa.usp.ro said:

pentru ca injuri mult

 

Ba, da chiar injuram mult,dar daca a-s injura ala e un motiv sa nu fiu in staff? Orice persoana injura macar de 2-3 ori pe zi deci ;/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • zLow96 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.