Sari la conținut

Reclamatie


Alexandruq

Postări Recomandate

Numele Tau :  alex
Numele Admin-ului Reclamat :   nu stiu, nu apare la mesajul banului, dennese, denis, ceva.

Motivul Reclamatiei:  Abuz de comenzi.
Dovezi (Obligatoriu) :   https://imgur.com/a/L0mSyhw

Martori (Optional) : - 
Alte Adaugari:  Eram 2 la ct si erau 5 la terro si s-a jucat toata harta. Am zis ok, fie. Am batut  4 oameni si am ramas 1v1 cu acest '' admin ''. I-am dat cap, l-am secat, si-a bagat 50 de seringi, ok. La secunda 1:40 era stairs, la 1:35 era site a (intrat cu BHOOP DIN CT). Intervalul de timp nu e exact, am vrut sa precizez ca a ajuns in 3-5 secunde din jungle/mid in site a prin ct. I-am zis ca abuzeaza de bhoop si a inceput sa ma ieie la misto.
In momentul in care intri sa te relaxezi, sa joci putin cs, sa te antrenezi si dai de un '' admin '' care ABUZEAZA si apoi isi bate joc de tine, il injuri. 
Hai sa o luam altfel: Vine un admin si face abuz. Cineva il intreaba de ce abuzeaza, iar adminul isi bate **CENZURAT** de el. Nu e normal sa il injure? Am primit mute si l-am injurat pe admin-chat pentru ca nu mi se pare ok SA ABUZEZE, APOI SA RASPUNDA LA MISTO si tot el sa dea mute. In final, mi-a dat BAN. 

Mentionez ca as vrea ca acest '' admin '' sa fie clar sanctionat pentru abuzul de comenzi si pentru gestionarea clar gresit a situatiilor. 

Editat de Alexandruq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aplicat regulamentul pe tine,am ss cand ma injuri,injuraturile necontrolate la adresa staff-ului se pedepsesc cu 2 ore de ban,plus ca NU se interzice abuzarea de bhop,reclamatie fara sens... (nu mai stiu cine esti,parca "cine"?)

Editat de denese always agheu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, denese always agheu a spus:

am aplicat regulamentul pe tine,am ss cand ma injuri,injuraturile necontrolate la adresa staff-ului se pedepsesc cu 2 ore de ban,plus ca NU se interzice abuzarea de bhop,reclamatie fara sens... (nu mai stiu cine esti,parca "cine"?)

Salut. Mi se pare ireal de penibil ca si in calitate de membru staff, in situatie 1VS1 sa folosesti in mod abuziv bhoop-ul, dupa care tot tu sa fi cel deranjat. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Alexandruq a spus:

Salut. Mi se pare ireal de penibil ca si in calitate de membru staff, in situatie 1VS1 sa folosesti in mod abuziv bhoop-ul, dupa care tot tu sa fi cel deranjat.

nu mi pasa,cat timp bhop ul este permis,nu ma intereseaza,fac bhop unde vreau si cat timp vreau.tu ai inceput sa plangi dc folosesc bhop ul si dupa ai injurat pe u@.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, denese always agheu a spus:

nu mi pasa,cat timp bhop ul este permis,nu ma intereseaza,fac bhop unde vreau si cat timp vreau.tu ai inceput sa plangi dc folosesc bhop ul si dupa ai injurat pe u@.

uite despre mentalitatea asta vorbesc.
'' fac cat vreau, ce vreau, unde si cand vreau. ''
Si nu am inceput sa plang, dupa cum acuzi tu. Te-am luat la raspundere pentru ce ai facut si ai inceput sa iti bati **CENZURAT** de mine, dupa care ti-am raspuns cu aceeasi moneda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 23.10.2021 la 15:26, Alexandruq a spus:

uite despre mentalitatea asta vorbesc.
'' fac cat vreau, ce vreau, unde si cand vreau. ''
Si nu am inceput sa plang, dupa cum acuzi tu. Te-am luat la raspundere pentru ce ai facut si ai inceput sa iti bati **CENZURAT** de mine, dupa care ti-am raspuns cu aceeasi moneda.

haide ma lasa ma,imi pierd timpu cu copii ca tine,reclamatie fara sens🙄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reclamatia nu are niciun rost odata ce injuri staff-ul in mod repetat este normal sa primesti ban , reclamatie inutila

 pe langa asta care este problema cu bhop-ul odata ce este regulamentar si nimeni nu-ti interzice sa o faci de ce sa nu joci ? pentru ce platesc unii vip ? Shame Facepalm GIF by MOODMAN

Editat de xCOCOx

fU9do74.gif

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

👣Discord:RawBull#3791

👣Leuage of Legends: RawBull

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.10.2021 la 23:21, xCOCOx a spus:

reclamatia nu are niciun rost odata ce injuri staff-ul in mod repetat este normal sa primesti ban , reclamatie inutila

 pe langa asta care este problema cu bhop-ul odata ce este regulamentar si nimeni nu-ti interzice sa o faci de ce sa nu joci ? pentru ce platesc unii vip ? Shame Facepalm GIF by MOODMAN

multumesc,inima mea,coco.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • zLow96 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.