Sari la conținut

Cerere Avatar Sergentu'


d0n Sergentu

Postări Recomandate

Tip [avatar(forum sau steam)/semnatura/banner/etc]: Forum

Text principal: Sergentu'

Text secundar [usp.ro] usp.ro/usp community 

Dimensiuni: specifice forumului, 150x250 cred

Stock/Render/Tema[obligatoriu]:

https://ibb.co/NxnJF6w
https://ibb.co/6FPD5Z0

Oricare vreti voi

Alte precizari: daca se poate sa fie gif, mersi.

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumos asa, doar daca poti sa l editezi la textu secunar, eu am pus usp.ro/usp community, ca sa alegi unul din text gen, nu sa le pui pe amandoua

Daca ai putea edita ar fi super.

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Sergentu' a spus:

E frumos asa, doar daca poti sa l editezi la textu secunar, eu am pus usp.ro/usp community, ca sa alegi unul din text gen, nu sa le pui pe amandoua

Daca ai putea edita ar fi super.

Am revenit cu edit mai sus!

  • Love 1

ADMIN ARENA.USP.RO

 b_560x95.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate da T.C, vad ca restu nu mai raspundeti..

@-Xu mersi frumos de avatar

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • -Xu a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.