Sari la conținut

Vand Cont Steam


H00dini

Postări Recomandate

Salut

Vand un cont de steam cu lvl 5

Jocuri:Garry's Mod,Gta v,Euro Truck Simulator 2,Scrap Mechanic,Outlast,The Forest,Slime Rancher,Gta 4 The Complete Edition,Mini World,Left 4 Dead 2,Rocket League,Dirt Rally[nu stiu daca se poate cumpara eu am primit o cheie],Secret Neighbor Beta[am primit cheie],Gta SA,Rock Of Ages 2,Rock Of Ages,Colony Survival,Left 4 Dead,Outlast 2,Outlast: Whistleblower DLC,Scrap Gardan[ii catava centi],  astea is jocurile cumparate,mai is si unele jocuri free da gen asa in total is 21 games plus cateva free

Atentie!: Are VAC BAN pe CS:GO [cs-u dracu ii free =] ]

Pret-u investit in contu asta: 595 Euro!

 

Mai multe detali despre cont si pret-ul acestui cont Ma puteti contacta pe Discord! 
Discord-u meu: H00dini#8932

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Carnatu" a spus:

mai mult de 5 euro nu scoti pentru ca are ban pe csgo , bafta sa il vinzi

esti c-am prost mane,5 euro pe un cont de steam unde am investit 595,mama ba,plus cs-u ii si free,si nici nu avem rank aveam,rank 5 ... destept esti tu compari 595 euro la 5  [plus negociam]

Editat de H00dini
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija cu atitudinea @H00dini. Lasa oamenii sa si expuna parerea.

  • Like 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Carnatu" a spus:

@case @Angrry™ Un Ban Va Rog Ma Face Prost Degeaba...

Mi-am Expus Parerea Mea Si The Forest Il Poti Lua Cu 5 EUro pe g2aa si sunt multe jocuri ieftine si eu nu te-am facut prost frate.

+totu ce am eu pe cont o fost summer sale  si de cont vreau sa ma scap macar pe un pret decent nu bas 595 e ca mai scad ca are si vac ban pe cs atat plus ca pe gta v are si un dlc   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba minim 20 euro sa il vinzi si max 35 euro ... chiar daca ai investit 400 de euro cum zice si meow vac-ul ala acolo arata foarte urat..

bafta sa gasesti cumparator . si ai grija la scam-uri ca am luat o gramada de scam-uri nu din comunitatea asta ca nu cred ca sunt scamm-eri pe aceasta comunitate (baboom a luat ban si nu il pun aici =)) ) in fine Bafta!

logo-oficial.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.