Sari la conținut

Cerere moderator Vladutz


vladutz

Postări Recomandate

Nume:Vlad

Vârsta:15

Categoria pe care vrei s-o moderezi:Entertainment

Contact (Steam/Skype/Facebook/etc.):discord:vladutz#6030

De ce dorești să fii moderator?:vreau sa ajut comunitatea si sa imi petrec timpul moderand, facand un mediu cat mai placut+de mult timp mi am dorit sa fiu moderator pe aceasta comunitate

Experiență în domeniu:cat sa ma descurc

Editat de vladutz hns.usp.ro

 

 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro, il vad foarte activ pe sectiune cat si pe forum in mare, e de treaba, am mai vb cu el pe discord si l-am ajutat si i-am explicat in mare cum sta treaba si cred ca s-ar descurca fara probleme iar daca intampina dificultati sunt aici sa il ajut in continuare. Avand in vedere ca nu prea mai am timp si dispozitia necesara de a ma ocupa de tot ce ma preocupa ii voi lasa lui locul la entertainment, daca este cazul, si ma voi axa pe supravegherea categoriilor

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro si asa nu se ocupa nimeni de acea sectiune.

  • Love 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACCEPTAT, T.C.

  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.