Sari la conținut

Cerere unban O


Dorian pipa

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:533737952

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:533737952

3. Descrie situația: Deci sa va explic, mapa era mirage, eu eram pe terro. O duceam destul de bine iar tot serverul ma suspecta de coduri cica. Nu ii bag in seama trec rundele iar apoi eu eram pe short iar uitandu-ma in zona de connector deoarece mi-au anuntat coechipierii aud vreo 2-3 shot-uri de ak de pe mid. Anunt si eu ca este cineva mid iar apoi fac peek si il omor. La cateva secunde dupa adminul imi da ban. 

4. Dovezi: Se vede in link ban..

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Luca#maineeziualuipika a spus:

am dovada

asa. Ai pus un demo cu play-ul meu. Si ce sa vad din asta dovada de wallhack? E vina mea ca sunteti voi prea slabi la joc? Te las sa-mi controlezi pc-ul istoricul sa vezi ca n-am downloadat un hack pe cs go nici macar in ultimii 2 ani. hai daca vrei iti dau cu teamviewer si ma controlezi. Daca vrei te invat si sa controlezi. E vina mea ca exista si playeri mai buni si cu o gandire mai logica? Sau trebuie neaparat sa fac pe prostu cand joc. 
Si la faza aia de pe mid cand am anuntat ca e mid fix inainte sa-mi dai ban l-am auzit cum o tras cu ak-ul.

 

Editat de moromete
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban , daca tot zici ca esti asa bun de ce nu te joci pe main? Stai pe cont cu rank 3 si 60 de ore ca sa ce?

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 minutes ago, habb said:

Contra unban , daca tot zici ca esti asa bun de ce nu te joci pe main? Stai pe cont cu rank 3 si 60 de ore ca sa ce?

Pai contu main are vac ban de vreo 1100 de zile cam asa ))) si m-am reapucat de cs go.
 

 

A da vreau sa adaug la postare eu nu am jucat cu wallhack deci corect ar fii sa-mi faceti  o verificare si daca gasiti vreun hack legat de cs go atunci pot ramane cu ban daca nu cer unban deoarece nu este corect XD

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu primesti unban.

A doua faza din video - tu intri in B si te uiti in tot site-ul sa vezi daca ii cineva si tu stai si te bati cu ala de pe short lejer stiind ca nu este nimeni la masina sau la banca. 

Du-te pe workshop si baga-te sa inveti un peek , smoke-uri si prostii ca sa ascunzi mai bine codu. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.