Sari la conținut

Reclamatie cigg


TheviperEM

Postări Recomandate

Nick: TheviperEM
Nick admin: cigg
Data și ora evenimentului:in jur de 20:20
Harta: de_dust 2
Detalii:eram pe sv cand vad ca cineva ii da kick unui staff 
Dovezi: h2wXnes.png
Alte precizări:am sa atasez niste enunturi din regulament vad ca re MOD si nu stie regulamentul! apropo tot zice intr-una ''du-te fa reclamatie pe forum'' asta nu este atitudine de staff maia les ca suntem colegii. - Adminii nu au voie sa se certe intre ei sau sa ceara socoteala adminilor cu grad mai mare - Comenzile între admini sunt interzise [Pedeapsă: în funcție de gravitate, de la -1 la REMOVE] 

Editat de TheviperEM

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu gunnbot ne permitem Glume între noi,iar tu copil de 14 ani sa vii la mine sa zici ca “cine e terminatu asta de cigg ca are 12 ani” și nu mai stiu ce ai zis tu pe-acolo 

Dacă atât am avut de zis care e problema ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, VAC a spus:

Eu cu gunnbot ne permitem Glume între noi,iar tu copil de 14 ani sa vii la mine sa zici ca “cine e terminatu asta de cigg ca are 12 ani” și nu mai stiu ce ai zis tu pe-acolo 

Dacă atât am avut de zis care e problema ?

prietene nu e treaba noasta ca va permiteti glume ai un REGULAMENT sunteti o ECHIPA nu faci ce vrei, regulamentul trebuie respectat pentru glume ai Discord #discutii-staff sau TS , sau forum sau chiar SERVERUL dar nu faci abuz de comenzii !!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu regulamentul ai dreptate ,daca ar fi dupa capul nostru am zbura cu slap pe mirage,numa ca nu merita stie ce un warn e okay iam zis eu si spunetii si voi se mai intampla,am vrut sa dau si eu reclamatie numa ca faza e ca nu vr sa i se dea remove numa data viitoare sami zica vezi cati dau ban sau cv sa stiu cai gluma nu ca se baga asa el in seama fara sa stiu eu,[pti sati ei remove asa fara sa zici nimic si ai grija cu cine glumesti la unii nu iar placea tiai lua remove sau direct ban ai grija

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, VAC a spus:

Nu am făcut nici un abuz,eu zic sa te calmezi ca nu am făcut ceva asa rau 😘

sunt calm doar iti spun ca poate esti nou si sa respectii regulamentul ! Gunbott nu warn avertisemnt verbal nu am nimic cu el doar vreau sa nu mai fie tupeist!

Editat de TheviperEM

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, GunnbottEMLR a spus:

ai dreptate viper cu regulamentul

 

 Ok revenim la subiect pe viitor glume glume , comenzi comenzi ! T/c 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.