Sari la conținut

Reclamatie Del


ApaMinerala

Postări Recomandate

Nick: tonimester / ApaMineralaPlata (poate ma mai cunoasteti )
Nick admin: Del
Data și ora evenimentului: 21 decembrie, ora 00:00
Harta: Mirage
Detalii: Pai sa va explic, intru frumos pe server, si pe server prietenul meu PROXY, owner de altfel pe server, m-am jucat putin si dupa am inceput sa vorbesc cu PROXY niste lucruri pentru ca imi este prieten si ma cunosc de mult timp cu el, si la un moment dat, l-am facut "prostanac" in gluma, ok, este injurie staff, dar asta trebuia mute, nu sa imi dai kick, si dupa ce intru pe server imi zice "bagami-as pula in sufletul tau" si mi-a dat ban permanent . In calitate de admin stiu cum se procedeaza, am fost MODERATOR la voi pe fosta comunitate, stiu comunitatea asta inca de cand juca Ghost, Div, Aptmeka, Hateand, Serghei si multi altii, puteti observa si profilul, e vechi de 2 ani pe acest forum .
Dovezi: Nu am
Alte precizări: Doresc o sanctiune pentru acest jeg de om . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand te asteptam sa imi faci reclamtie sa vad ce scrii aici ai zis dute drq si am scris pe sm_csay " vocabularu" de 2 ori si hai zis hai lasa-ma cu astea si ti-am dat kick baieteste sa nu dau mute sa stai cu mute si cacaturi intri pe sv si zici handicapatule  si faci pizda mare pe sv e normal ca ma ia nervi si iti iau mortisori la banana cand a vazut ca am intrat si ti-am zis ca imi bag ceva in sufletul tau ca mai injuratu tu primu si dupa mai luat cu reclamatie si sa fiu baiat ti-am zis sa ai si motiv sa imi faci reclamatie asa ca ai primit ban permanent asa ca nu mai veni la mine cu bazaconi si cu dume d-astea fumate sa faci pe victima ca nu iti sta bine macar asumati ce ai zis ca daca nu vorbeai  frumos dupa kick-ul ala nu ajungeai la ban permanent + ca ai injurat un membru din staff de 2 ori si totul erai ala smecher .

 

Editat de Dei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coaie, tu chiar nu înțelegi că eu îi ziceam in glumă ? E prieten cu mine in pnm, acum mă iei foarte frumos când vezi reclamația, halal de om ce ești

Și nu am zis "du-te drq", i-am zis "prostănac", poate să confirme 😉

Editat de ApaMinerala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, ApaMinerala a spus:

Nick: tonimester / ApaMineralaPlata (poate ma mai cunoasteti )
Nick admin: Del
Data și ora evenimentului: 21 decembrie, ora 00:00
Harta: Mirage
Detalii: Pai sa va explic, intru frumos pe server, si pe server prietenul meu PROXY, owner de altfel pe server, m-am jucat putin si dupa am inceput sa vorbesc cu PROXY niste lucruri pentru ca imi este prieten si ma cunosc de mult timp cu el, si la un moment dat, l-am facut "prostanac" in gluma, ok, este injurie staff, dar asta trebuia mute, nu sa imi dai kick, si dupa ce intru pe server imi zice "bagami-as pula in sufletul tau" si mi-a dat ban permanent . In calitate de admin stiu cum se procedeaza, am fost MODERATOR la voi pe fosta comunitate, stiu comunitatea asta inca de cand juca Ghost, Div, Aptmeka, Hateand, Serghei si multi altii, puteti observa si profilul, e vechi de 2 ani pe acest forum .
Dovezi: Nu am
Alte precizări: Doresc o sanctiune pentru acest jeg de om . 

contra, nimeni nu ți dă ban permanent pe atâta lucru, oricum părerea mea este că banul nu trebuie să fie permanent dar trebuie să fie scăzut. Nimeni nu merită ban permanent pentru așa ceva chiar și dacă ți dă fondatorul dar aia este decizia s-a.

Editat de PacPac / Lighting God /
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, ApaMinerala a spus:

Păi ia să vă uitați în log-uri să vedeți că e permanent

Și dacă tot zici că nici fondatorului, atunci chiar doresc o sancțiune asupra lui 

nu merită sancțiune pentru că mulți ar fii procedat la fel, dar părerea mea este că nu trebuia să fie permanent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, ApaMinerala a spus:

Coaie, tu chiar nu înțelegi că eu îi ziceam in glumă ? E prieten cu mine in pnm, acum mă iei foarte frumos când vezi reclamația, halal de om ce ești

Și nu am zis "du-te drq", i-am zis "prostănac", poate să confirme 😉

nu te iau cu frumosul deloc ca nu am de ce sa te iau cu frumosul . si stiu foarte bine ce am auzit ca altfel nu iti ziceam " vocabularul " pe csay de 2 ori consecutiv 🙂  si de restu stii tu  ce sa intamplat mai departe daca ai uitat poti sa te uiti mai sus 😉 p.s vezi ca nici nu stii cine ti-a dat ban ca noi pe sv nu avem nici un admin Del 😉

 

Editat de Dei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, PacPac / Lighting God / a spus:

contra, nimeni nu ți dă ban permanent pe atâta lucru, oricum părerea mea este că banul nu trebuie să fie permanent dar trebuie să fie scăzut. Nimeni nu merită ban permanent pentru așa ceva chiar și dacă ți dă fondatorul dar aia este decizia s-a.

asta a fost decizia mea 🙂 asta sa intamplat 🙂

Editat de Dei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban scazut la 1 zi ca totusi nu se da ban permanent pentru asa ceva

Iti spun eu sigur, Dei nu mananca cacat si nu face ce l taie pe el capul dar trecem cu vederea ca nu a fost o jignire directa si la modul serios. Tc

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.