Sari la conținut

Reclamatie


PacPac / Lighting God /

Postări Recomandate

Nick:PacPac
Nick admin: 𝖛𝖔𝖎𝖉keng
Data și ora evenimentului: 20:00 09.12.2019
Harta: office
Detalii: păi i am spus că înainte să schimbe numele trebuie să facă cerere pentru schimbarea numelui cea ce el n-a făcut când a schimbat numele din ”?” în 𝖛𝖔𝖎𝖉keng și a început să vorbească urât
Dovezi: https://prntscr.com/q8fxt0               https://prntscr.com/q8fxvk
Alte precizări:- - - -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa facem ceva in legatura cu schimbarea numelui  ca fiecare isi pune ce nume vrea si trb sa stam sa ghicim cine ce cum e . de inceput un avertisment 🙂 eu zic ca e ok dar daca nu se intelege ar trb -1 si sa citeasca mai bine regulamentul 🙂  ca nu e singuru care face asa 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Dei a spus:

Eu zic sa facem ceva in legatura cu schimbarea numelui  ca fiecare isi pune ce nume vrea si trb sa stam sa ghicim cine ce cum e . de inceput un avertisment 🙂 eu zic ca e ok dar daca nu se intelege ar trb -1 si sa citeasca mai bine regulamentul 🙂  ca nu e singuru care face asa 

 

Aprob

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare cand iti schimbi un nume spune pe forum, ca sa stie lumea cine esti :)).

Ai grija pe viitor...

t.c.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
  • TwiX a deblocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.