Sari la conținut

”I-am spus și personal!”. Bogdan Vintilă a surprins total în primul său cantonament cu FCSB


a l e x

Postări Recomandate

FCSB a încheiat luni, 9 septembrie 2019, un mini-cantonament la baza proprie de pregătire din Berceni. Timp de cinci zile, roș-albaștrii s-au antrenat de câte două ori pe zi, au mâncat și dormit acolo. A fost perioada în care Bogdan Argeș Vintilă (47 de ani) s-a cunoscut cu jucătorii și invers.

Narcis Răducan, directorul sporitv al FCSB, a dezvăluit că a rămas surprins de nivelul de pregătire al tehnicianului, unul care nu era recomandat de CV-ul său.

”Relația cu Bogdan Argeș Vintilă e foarte bună. E adevărat că vine dintr-o categorie care nu se impunea, la prima vedere, dar eu îl pot compara cu orice antrenor foarte bun cu care am lucrat. M-a surprins metodologia lui.

 

Sursa digisport.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • a l e x a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.