Sari la conținut

Mi-am luat wh ban degeaba


Abnormal_Anomaly

Postări Recomandate

Pai azi pe pla 9 ma jucam si eu pe serverul meu preferat, o duceam destul de bine cred ca aveam vreo 17-18 killuri (nu cel mai mult de pe server) si dintr-o data mi-am luat ban pentru wallhack. Eu nu am dat hack, insa pot intelege un motiv pentru care mi-am luat ban. Jucam pe mirage, eram pe CT cu un AVP in window iar pentru vreo 30 de secunde nu vad pe nimeni, ceea ce nu este normal avand in vedere cu ce  s-a intamplat in rundele anterioare. Asa ca ma gandesc ca ori vin prin B ori vin prin under sa dea boost in window avand in vedere ca acelea sunt singurele locuri prin care nu i-am putut auzi/vedea. Eu arunc un molotov in locul unde se da boost si apoi ma uit daca cineva vine din B. Apoi imi intorc privinta la window unde am auzit ca cineva a sarit incercand sa dea boost nereusit si apoi da boost correct, intra in window si Il omor. Acela a fost singura faza unde ai spune ca am fost suspicios si avand in vedere ca nu exista dovada concreta ca am dat wallhack (wallbang absurd sau altele) cred ca ar trebui sa fiu unbanned.

 

Multumesc,

(ISHAAN PATEL pe steam)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.