Sari la conținut

propunere


OwO ORO

Postări Recomandate

Propun sa facem o curatienie cumva printre admini pt ca daca suntem 5 admini pe sv niciunul dintrei cei 4 in afara de mine nu se gandesc sa se pune spec pe un cheater sau cv adica am ajuns la 5 admini pe sv sa mi spuna mie sa stau spec pe cineva like cmon si eram aseara cu theo si dau si plec pe inferno fix in momentul in care si a luat lion ban, injurau de nu mai puteau pe sv si doar 3 admini din 6 ne ocupam de ei like wtf dude si astazi cand eram pe vertigo faceau troll unii si injurau doar eu m am ocupat de ei ca normal ca eram 5 admini doar eu ma ocup de ei like m am saturat sa nu faca nimeni nimic pe sv din 5 admini, 1 sa se ocupe si 4 sa fie la vrajeala 

edit: pe vertigo  doar eu si sneaky ne ocupam sry am uitat sa mentionez de sneaky

 

si pe langa asta mai faceti si glume de prost gust in puii mei adica esti admin il ajuti cand are o nelamurire persoana respectiva nu ti bati joc de el cu niste glume proaste https://imgur.com/wkOgxns <- asta e o nimica toata dar atunci cand intreba cineva ceva si ei raspundeau cu da, primesti o p*** (nu in cazul lui dau si plec sau awny dar am mai vaz si d astea)

 

concluzia mea este ca: se dau grade pe pile si nemeritate

 

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce s-a intamplat, dar in mod normal daca este un codat pe server, adminii ar trebui sa vorbeasca si sa zica: "stau eu pe X" n-are sens sa stea 3 admini pe un player. 

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26 minutes ago, ✪ 2K said:

Nu stiu ce s-a intamplat, dar in mod normal daca este un codat pe server, adminii ar trebui sa vorbeasca si sa zica: "stau eu pe X" n-are sens sa stea 3 admini pe un player. 

Ce ma refer eu ca atunci cand sunt pe sv si suntem mai multi admini ceea ce ar insemna ca de exemplu cineva cu un grad mai mic ar trebuii sa invete sa stea pe cineva si sa l baneze nu sa taca din gura pana cand ma duc eu spec pe cineva ca au ajuns sa mi ceara mie sa stau spec pe diferite pers ca stii ca lor le este foarte greu sa apese M si sa se duca la spec....

 

edit: in ss asta  https://imgur.com/wkOgxns  ma refer la ce naiba zicea awny de ala singura chestie e ca nu am prins si ce a zis mai jos (nu ma refer la dau si plec :P) a mai zis awny ceva mai jos

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, OwO ORO a spus:

Propun sa facem o curatienie cumva printre admini pt ca daca suntem 5 admini pe sv niciunul dintrei cei 4 in afara de mine nu se gandesc sa se pune spec pe un cheater sau cv adica am ajuns la 5 admini pe sv sa mi spuna mie sa stau spec pe cineva like cmon si eram aseara cu theo si dau si plec pe inferno fix in momentul in care si a luat lion ban, injurau de nu mai puteau pe sv si doar 3 admini din 6 ne ocupam de ei like wtf dude si astazi cand eram pe vertigo faceau troll unii si injurau doar eu m am ocupat de ei ca normal ca eram 5 admini doar eu ma ocup de ei like m am saturat sa nu faca nimeni nimic pe sv din 5 admini, 1 sa se ocupe si 4 sa fie la vrajeala 

edit: pe vertigo  doar eu si sneaky ne ocupam sry am uitat sa mentionez de sneaky

 

si pe langa asta mai faceti si glume de prost gust in puii mei adica esti admin il ajuti cand are o nelamurire persoana respectiva nu ti bati joc de el cu niste glume proaste https://imgur.com/wkOgxns <- asta e o nimica toata dar atunci cand intreba cineva ceva si ei raspundeau cu da, primesti o p*** (nu in cazul lui dau si plec sau awny dar am mai vaz si d astea)

 

concluzia mea este ca: se dau grade pe pile si nemeritate

 

Tu esti un personaj foarte ciudat ,nu cred ca ai peste 20 de ani cum vasuzem in cerere si chiar daca ai ... ai prea mult timp liber , ca tot a fost bacu recent as putea spune ca semeni cu Cațavencu . Nu prea mai intru eu pe csgo sa ma joc si nu prea stau sa citesc ce scrii prea des ( pt ca scrii prea mult mereu probabil ) , dar in postarea asta ce ai vrut sa faci ? E really o propunere? Mie mi se pare ca e mai mult o reclamatie si daca ai o problema cu cineva , in general , in viata , nu te ascunzi in fata altor intentii fake , mai bine spui ce ai de spus unde trebuie spus si iti pui problema in lumina .

 

@Pymbor il lasa pe Theo sa se ocupe cu un motiv , are experienta lui , stie ce sa faca si sincer nu cred ca ai vrea sa se ocupe pymbor sau sa faca greseala sa ma lase pe mine sa ma ocup =)). E deranjant sa te vad pe tine cum doar iti cauti nod in papura singur , zic ca ar trebui sa ti vezi de treaba , sa administrezi srv , si sa te convingi ca sunt altii care stiu ce fac mai bine decat tine 

 

-daca s probleme ele se spun la reclamatii , nu deghizate intr o "propunere"

  • Like 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a dat grade pe pile sau pe nemeritate?

Sunteti multi care aveti grad pe nemeritate , asa ca nu incepeti sa va certati ca ala a primit up sau down s.a.m.d. Suntem o comunitate! Adica un grup de oameni ce vor sa se relaxeze in timpul liber.

Eu unul cand vin de la munca si vad ca sunt iar probleme pentru un amarat de grad... penibil.

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
La 10.08.2019 la 20:12, Pymbor a spus:

Cine a dat grade pe pile sau pe nemeritate?

Sunteti multi care aveti grad pe nemeritate , asa ca nu incepeti sa va certati ca ala a primit up sau down s.a.m.d. Suntem o comunitate! Adica un grup de oameni ce vor sa se relaxeze in timpul liber.

Eu unul cand vin de la munca si vad ca sunt iar probleme pentru un amarat de grad... penibil.

Hehehe sunt si multi pupincuristi dar nu vreau sa dau nume 😄 . De ce  trebuie eu sa vorbesc pe chat si putin sictirit, pentru unii ca ei :)) . ORO tot respectul meu , daca ai 20 de ani , ai probleme.. Nu o lua in nume de rau dar imediat te vei frustra de la un server. Relaxeaza-te cumetre , mai vad si eu admini pe server cand sunt si eu si se anunta de codati. Eu in principal cand zice cineva de vreun codat stau spec pe el indiferent daca adminii sau nu stau spec pe el, ii mai las si pe ei liberi ,stiu ca au  un rol sa ajute serverul si cacaturi , dar o mica pauza nu le strica , mereu in viata e bine sa ajuti , odata si odata roata se va intoarce. Have fun in continuare si repet , sper ca nu ai luat-o in nume de rau. 😄

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.