Sari la conținut

Reclamatie Dope[Cric]


Prophet

Postări Recomandate

Nick: Prophet
Nick admin: Dope[Cric]
Data și ora evenimentului: 31.7.2019 ,in jur de 14:30
Harta: Dust 2
Detalii: Acest admin da banuri permanente pe motive aiurea ,mie mi-a dat ban permanent , iar pe prietenii mei i-a amenintat , spunand ca el e cineva si ca nu avem cum sa vorbim de la egal la egal cu el,fiind mai presus decat noi.
Dovezi: https://imgur.com/a/bbFdxmB

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ma iei la misto nu mai zici?

Cand spamezi aiurea in chat si deranjezi alti jucatori nu mai zici?Iei la misto la alti playeri nu mai zici?

De asta se duce pe p.serverul asta si nu mai intra jucatori pentru ca dau de mistocari de 15 ani ani ca voi care se cred smecheri cand defapt le bate bate foamea in geam

Zaharelul cand iti bagi pwla in mortii lu ala nu mai zici?

Cand iti zic sa termini si tu tot asa o tii nu mai zici?

Astia 3 sunt toti in acceasi oala ..au intrat ca sa ia lumea la misto si acum se dau loviti..sunt satul de oameni ca voi

Daca credeti ca am gresit undeva vreau sa imi dati remove ptr m-am saturat fratilor..nu mai vreau

Nu mai vreau sa vad ca le dati unban la toti taranii ..imi dati remove si gata ca m-am saturat sa fie deciziile tot in favoarea lor

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Dope BoosteD a spus:

Cand ma iei la misto nu mai zici?

Cand spamezi aiurea in chat si deranjezi alti jucatori nu mai zici?Iei la misto la alti playeri nu mai zici?

De asta se duce pe p.serverul asta si nu mai intra jucatori pentru ca dau de mistocari de 15 ani ani ca voi care se cred smecheri cand defapt le bate bate foamea in geam

Zaharelul cand iti bagi pwla in mortii lu ala nu mai zici?

Cand iti zic sa termini si tu tot asa o tii nu mai zici?

Astia 3 sunt toti in acceasi oala ..au intrat ca sa ia lumea la misto si acum se dau loviti..sunt satul de oameni ca voi

Daca credeti ca am gresit undeva vreau sa imi dati remove ptr m-am saturat fratilor..nu mai vreau

Nu mai vreau sa vad ca le dati unban la toti taranii ..imi dati remove si gata ca m-am saturat sa fie deciziile tot in favoarea lor

 

 

 

Te rog sa arati dovezi , avand in vedere ca nu am injurat pe nimeni?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Dope BoosteD a spus:

Cand ma iei la misto nu mai zici?

Cand spamezi aiurea in chat si deranjezi alti jucatori nu mai zici?Iei la misto la alti playeri nu mai zici?

De asta se duce pe p.serverul asta si nu mai intra jucatori pentru ca dau de mistocari de 15 ani ani ca voi care se cred smecheri cand defapt le bate bate foamea in geam

Zaharelul cand iti bagi pwla in mortii lu ala nu mai zici?

Cand iti zic sa termini si tu tot asa o tii nu mai zici?

Astia 3 sunt toti in acceasi oala ..au intrat ca sa ia lumea la misto si acum se dau loviti..sunt satul de oameni ca voi

Daca credeti ca am gresit undeva vreau sa imi dati remove ptr m-am saturat fratilor..nu mai vreau

Nu mai vreau sa vad ca le dati unban la toti taranii ..imi dati remove si gata ca m-am saturat sa fie deciziile tot in favoarea lor

 

 

 

Dope daca mai ai inca o persoana ca si martor la tot ce au facut eu sunt contra unban. Ce zici tu e foarte adevarat deja au intrat ultimii copii care se victimizeaza si isi bat joc de tot.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Wazy a spus:

Dope daca mai ai inca o persoana ca si martor la tot ce au facut eu sunt contra unban. Ce zici tu e foarte adevarat deja au intrat ultimii copii care se victimizeaza si isi bat joc de tot.

Mi-a dat ban permanent pe motiv Pa , fara dovezi fara nimic? Vorbeam in chat cu unu din tovarasii de pe server daca s-a simtit nu e vina mea . Nici macar nu a respectat regulamentul serverului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, CORTEX a spus:

CONTRA UNBAN 

Am fost pe server iar @Zaharelul  si @lil'patricCc isi bateau joc de @Dope BoosteD fara vreun motiv iar @Zaharelul tot il ameninta ca ii face post. 

Mai am o persoana care a fost de fata si l-am intrebat ce sa intamplat. Cand am intrat pe server isi luase deja ban si am intrat la spec sa vad ce se intampla.

Mi se pare indeajuns pentru a nu primi unban. @Theo

  • Like 1
  • Confused 1

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, CORTEX a spus:

CONTRA UNBAN 

Am fost pe server iar @Zaharelul  si @lil'patricCc isi bateau joc de @Dope BoosteD fara vreun motiv iar @Zaharelul tot il ameninta ca ii face post. 

Mai am o persoana care a fost de fata si l-am intrebat ce sa intamplat. Cand am intrat pe server isi luase deja ban si am intrat la spec sa vad ce se intampla.

Deci eu stiu ca tre sa dea mute gag kick etc inainte de ban permanent.

Sau cel putin un warning

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Wazy a spus:

Mi se pare indeajuns pentru a nu primi unban. @Theo

Da mie mi-a dat ban nu lui Zaharelu 

Eu nu l-am injurat pe Dope 

Cortex nici macar nu stie contextu si el raspunde .....

Editat de Prophet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, CORTEX said:

CONTRA UNBAN 

Am fost pe server iar @Zaharelul  si @lil'patricCc isi bateau joc de @Dope BoosteD fara vreun motiv iar @Zaharelul tot il ameninta ca ii face post. 

Mai am o persoana care a fost de fata si l-am intrebat ce sa intamplat. Cand am intrat pe server isi luase deja ban si am intrat la spec sa vad ce se intampla.

Am spus ca o sa ii fac post pentru ca nu respecta regulile de pe sv , iar despre el nu ai spus nimic , el spunand ca ma stie de pe un server fiind admin si imi spunea sa ma car pe serverul ala si nu am ce cauta aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Prophet a spus:

Deci eu stiu ca tre sa dea mute gag kick etc inainte de ban permanent.

Sau cel putin un warning

 

In momentul in care doar faci spam in microfon si alte chesti de genul da, dar cand te iei de staf iti risti ban permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, CORTEX a spus:

In momentul in care doar faci spam in microfon si alte chesti de genul da, dar cand te iei de staf iti risti ban permanent.

Pai spune ce-am facut frate ,esti un martor mincinos ,nici macar nu ai fost pe server.

Macar da dovada sau ceva ,eu am pus un screen shot

 

Editat de Prophet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Wazy a spus:

Mi se pare indeajuns pentru a nu primi unban. @Theo

 

Acum 22 minute, Wazy a spus:

Dope daca mai ai inca o persoana ca si martor la tot ce au facut eu sunt contra unban. Ce zici tu e foarte adevarat deja au intrat ultimii copii care se victimizeaza si isi bat joc de tot.

 

Acum 37 minute, Theo a spus:

1.halal minte de copil,iti aduci prietenii sa raspunda la cereri

2. @Dope BoosteD

Serios frate ,Dovada? 

Cortex nu era pe server ,si zici de mine ca imi chem prietenii . Am si eu dreptu la martori 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaharelul..pe serverul ala de ce nu injuri? de ce nu iti bagi pwla in mortii lor cum faci aici? Pentru ca o sa iti pierzi gradul de asta iti spun eu

Eu am zis ce am avut de zis

Faceti cum credeti ..eu unul m-am saturat

M-am saturat sa scap de tarani ca  sa nu faca imagine proasta serverului si tot eu sa pic de prost

Daca vreti imi dati remove si gata fratilor m-am saturat vam zis e la alegerea voastra

Eu aici am incheiat si gata

Ramane la alegerea lui theo,sound

Editat de Dope BoosteD
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Dope BoosteD a spus:

Zaharelul..pe serverul ala de ce nu injuri? de ce nu iti bagi pwla in mortii lor cum faci aici? Pentru ca o sa iti pierzi gradul de asta iti spun eu

Eu am zis ce am avut de zis

Faceti cum credeti ..eu unul m-am saturat

M-am saturat sa scap de tarani ca  sa nu faca imagine proasta serverului si tot eu sa pic de prost

Daca vreti imi dati remove si gata fratilor m-am saturat vam zis e la alegerea voastra

Eu aici am incheiat si gata

Macar recunoaste ca eu nu am facut nimic ,nu te-am injurat ,mi-ai dat ban  ca esti tu smecher

 

Editat de Prophet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Dope BoosteD said:

Zaharelul..pe serverul ala de ce nu injuri? de ce nu iti bagi pwla in mortii lor cum faci aici? Pentru ca o sa iti pierzi gradul de asta iti spun eu

Eu am zis ce am avut de zis

Faceti cum credeti ..eu unul m-am saturat

M-am saturat sa scap de tarani ca  sa nu faca imagine proasta serverului si tot eu sa pic de prost

Daca vreti imi dati remove si gata fratilor m-am saturat vam zis e la alegerea voastra

Eu aici am incheiat si gata

De unde stii tu ca nu injur pe sv ai fost acol mereu? Oricum tu la reclamatia asta doar scrii despre noi si ce facem nu ai nici o dovada care sa te scoata , nu mai are nici un rost sa dai reply daca nu ai dovezi. 

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, aWnY said:

Contra unban

1.Il cred pe Dop+ca il are martor pe cortex

2.Imi dau seama ce mentalitate ai din moment ce iti chemi prietenii la cerere...

Crezutul nu e o dovada considerabila , sa arate o dovada reala si dece o tot lungiti asa de mult daca nu arata o dovada pe care o putem vedea cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, aWnY a spus:

Contra unban

1.Il cred pe Dop+ca il are martor pe cortex

2.Imi dau seama ce mentalitate ai din moment ce iti chemi prietenii la cerere...

Mi-am chemat prietenii ? Avand in vedere ca nu ai fost pe server nu ai dreptu la opinie (no offense)

Editat de Prophet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.