--> Sari la conținut

State of Decay 2 la E3 2017: trailer, imagini şi perioadă de lansare


HATEAND

Postări Recomandate

sod2-mare.jpg?width=225

Undead Labs a prezentat, pe scena celor de la Microsoft, un nou trailer extins pentru State of Decay 2, continuarea zombie survival-ului lansat în 2013 pentru Xbox 360 şi PC.

De asemenea, prin intermediul trailer-ului de mai sus, a fost dezvăluită şi perioada în care State of Decay 2 urmează să-şi facă apariţia: jocul celor de la Undead Labs este aşteptat în primăvara anului 2018, în versiuni pentru Xbox One (cu suport pentru Xbox One X) şi PC (Windows 10).

State of Decay 2

State of Decay 2    State of Decay 2

State of Decay 2     State of Decay 2

 

SURSA: http://jocuri.go4it.ro/

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.