Sari la conținut

Cerere Remove Florinq4


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Florinq4
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/flN1337/
3. SteamID: STEAM_0:1:502463999
4. Gradul pe care îl deții: Admin
5. De ce vrei remove?: Vreau sa iau remove pentru ca toata lumea considera ca nu imi fac treaba de Admin, mai ales jucatorul Mos SculAA care e un frustrat da nu conteaza.
6. Alte detalii: Daca vrei imi dai daca nu asta e. Multumesc de intelegere<3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Jean15 a spus:


5. De ce vrei remove?: Vreau sa iau remove pentru ca toata lumea considera ca nu imi fac treaba de Admin, mai ales jucatorul Mos SculAA care e un frustrat da nu conteaza.
 

Sincer esti un PENIBIL tu de asta vrei remove ? Ca nu te acceapta server-ul pai baa daca tu consideri ca '' iti faci treaba '' de ''admin '' e ok PT TINE.

Tu spui de mine ca sunt un frustrat dar esti un penibil care plange ca nu-l acceapta serv

Acum 2 ore, Jean15 a spus:


6. Alte detalii: Daca vrei imi dai daca nu asta e. Multumesc de intelegere<3

Din momvent ce ai facut aceat topic de CERERE REMOVE florinq4 poti lua remove mai bine vorbesti cu night in privat ce se intampla si GATA 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Te cheama Mos SCulaa  mai putin de 9 ani nu iti dau,de ce  te bagi in treaba lui ma? e alegera lui ce sa faca in plus tu esti copilu ala penibil si care plange deci mai bine  taci si sa nu mai comentezi ca deja ma enervezi.

CO-OWNER

OLD.USP.RO

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

36 minutes ago, Mos SCulaa said:

Sincer esti un PENIBIL tu de asta vrei remove ? Ca nu te acceapta server-ul pai baa daca tu consideri ca '' iti faci treaba '' de ''admin '' e ok PT TINE.

Tu spui de mine ca sunt un frustrat dar esti un penibil care plange ca nu-l acceapta serv

Din momvent ce ai facut aceat topic de CERERE REMOVE florinq4 poti lua remove mai bine vorbesti cu night in privat ce se intampla si GATA 

Poti sa spui ce vrei din partea mea esti un copil rasfatat, mai mult de atat nu am ce sa iti spun. Si mai bine nu te baga in treaba mea.  Fac ce vreau intelegi eu vad lucrurile altfel tu altfel, dar tu nu ai cum sa intelegi treaba asta. Eu chiar mi am dorit acest grad, dar tu iti bagi joc de munca altora si sculAA spor la scoala in clasa a 5 a sper sa devi mai inteligent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.