Sari la conținut

PROPUNERE SERVER DISCORD!


OwO ORO

Postări Recomandate

Am venit cu o propunere de a face un server de discord al serverului GO.USP.RO (chiar daca comunitatea USP are un sv de discord m-am gandit ca ar fi bine daca am face un server al serverului GO)

Am venit cu aceasta propunere pt ca am un gamin community pe discord de 2k membrii si foarte multi se joaca CS + eu si un prieten putem sa configuram serverul! Este doar o propunere nu cer nimic as face eu serverul pe gratis insa parerea mea ca ar aduce multa lume in comunitate!

P.S: Nu inchideti acest topic doar pt ca avem deja sv de discord parerea mea ca putem sa aducem multa lume! (daca nu convine nimanui sa facem sv de discord pt GO atunci macar o sa vb cu SND sa reconfigurez eu sv de discord al comunitatii!

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, OwO ORO a spus:

Am venit cu o propunere de a face un server de discord al serverului GO.USP.RO (chiar daca comunitatea USP are un sv de discord m-am gandit ca ar fi bine daca am face un server al serverului GO)

Am venit cu aceasta propunere pt ca am un gamin community pe discord de 2k membrii si foarte multi se joaca CS + eu si un prieten putem sa configuram serverul! Este doar o propunere nu cer nimic as face eu serverul pe gratis insa parerea mea ca ar aduce multa lume in comunitate!

P.S: Nu inchideti acest topic doar pt ca avem deja sv de discord parerea mea ca putem sa aducem multa lume! (daca nu convine nimanui sa facem sv de discord pt GO atunci macar o sa vb cu SND sa reconfigurez eu sv de discord al comunitatii!

1. Nu e asa greu de configurat un server de discord =))

2. Sound a spus sa fim uniti cu discordul , asteptam parerea lui.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, PorcusorulMagic said:

1. Nu e asa greu de configurat un server de discord =))

2. Sound a spus sa fim uniti cu discordul , asteptam parerea lui.

Tot ce fac eu cu un sv de discord e la alt nivel 😄 parerea mea dar na cum vreti

 

edit: Asa na toata lumea poate sa puna 3 boti si 5 category si 5 camere si e gata sv.

 

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, OwO ORO a spus:

Tot ce fac eu cu un sv de discord e la alt nivel 😄 parerea mea dar na cum vreti

 

edit: Asa na toata lumea poate sa puna 3 boti si 5 category si 5 camere si e gata sv.

 

Stiu ce vrei sa spui , am avut N sute de servere , nu doar de boti si camere , m-am ocupat de accese , de boti , de comenzi speciale pentru ei ,am platit pentru beneficii la mee6 sa am mai multe lucruri , iti spun din nou , nu e asa greu... Nu poti numi asa ceva "configurat"...

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

29 minutes ago, PorcusorulMagic said:

Stiu ce vrei sa spui , am avut N sute de servere , nu doar de boti si camere , m-am ocupat de accese , de boti , de comenzi speciale pentru ei ,am platit pentru beneficii la mee6 sa am mai multe lucruri , iti spun din nou , nu e asa greu... Nu poti numi asa ceva "configurat"...

Acuma si beneficiile de la mee6 sunt de tot (sa nu zic ce) adica foarte bune de aia am mi-am facut proprii boti pe discord 😄

 

edit: In loc sa stau si sa lucrez la sv m-am gandit ca pana la urma am 2 servere de discord de tinut si mai sunt si mod pe server deci cred ca pana la urma dupa ce m-am consultat cu prietenul meu am decis ca nu ar trebui sa exagerez cu serverele de discord deci teoretic putem sa ramanem cu serverul de discord pe care il avem acum daca mai are cineva obiectii nu aveti decat  sa spuneti cred ca e prea mult pt mine stiu ca am facut acest topic insa m am gandit mai bine! O seara buna!

 

pe scurt sunt foarte ocupat + ca am si serviciu!

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.