Sari la conținut

cerere moderator ORO


OwO ORO

Postări Recomandate

  • Nume: Mihai
  • Vârsta: 20
  • Categoria pe care vrei s-o moderezi: CS:GO server (go.usp.ro;arena.usp.ro;awp.usp.ro etc.)
  • Contact (Steam/Skype/Facebook/etc.): steam https://steamcommunity.com/id/mjk90111/ add pe steam sau pm pe forum
  • De ce dorești să fii moderator?: Deoarece zi de zi cand intru pe forum vad lume needucata  si deoarece vreau sa ajut la dezvoltarea acestei comunitati ca sa nu se duca in jos pentru ca o duce foarte bine din punctul meu de vedere 😄 
  • Experiență în domeniu: 1 an (90%)

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca o sa raman cu cafenea si it! 😄

 

p.s: Scz pt second edit am vrut sa scriu it de la inceput doar ca nu stiu dc am scris games raman cu cafenes si IT! 😄

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg absolut nimic din postul tau, ori nu stii ce vorbesti acolo (pentru ca nu pot sa-ti dau acces la categoriile servere-lor de csgo deoarece doar managerii se ocupa de server-ul respectiv servere-le lor propii, deci nu esti inclus aici) sau este vreo gluma.

1 an (90%) wtf is this????

Lume needecutata? Dar ce, suntem la scoala sa-i invatam tabla inmultirii? Probabil ai vrut sa spui ca sunt multi tarani p-aici si vrei sa-i arzi cu warn, dar exprimarea lasa de dorit.

No hate, ai respins. INSA, daca tu activezi la o categorie dorita (ma referi posturi calitative, aranjate, succinte, etc. si nu spam facut aiurea) vorbim altfel. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VLD a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.