Sari la conținut

Schimbare server total (propunere)


OwO ORO

Postări Recomandate

Salut! Am venit cu o propunere foare importanta avand in vedere ca acest server se duce in jos, o schimbare totala a serverului, asta insemnand:

-sa se aduca vip-ul vechi total 100% same (acest mesaj este pt snd pentru ca stiu ca nu ii convine sa aduca vechiul vip inapoi insa trebuie sa se gandeasca la lume deoarece de pe urma lor castigi, daca la lume le place ce vad si se distreaza nu mai conteaza altceva)

-sa avem VIP OVERNIGHT adica intre orele 00:00-8:00 toata lumea de pe sv sa aiba vip gratuit (aceasta functie poate fi aplicata si la ARENA.USP.RO si AWP.USP.RO);(si sa apara un mesaj in chat odata la 20 de min ca intre orele de mai sus avem vip gratuit)

-mai nou cand intra un player pe server sa scrie player1 (steam id: .......... ) has joined the server from [ROMANIA] (sau alte tari)

-optional putem sa adaugam comanda !mvp in care iti poti alege un mvp song ( aceasta comanda poate fi aplicata de asemenea la ARENA si AWP)

-sa se elimine VIP QUIZ pentru ca parerea mea este total ceva inutil!

-VIP TEST sa dureze o ora si sa nu mai poata fi renewal sau cum se scrie =]]]]]

-rankingul de la silver 1 pana la global elite sa se schimbe putin deoarece 150k puncte e destul de mult pentru global, de exemplu 45k mi se pare mai ok decat 150k si decat 12k ca in trecut.

-ceva ce sigur nu se va schimba desi tot mentionez, numele EVICT, lumea stia sv drept evict si pe cand serverul era stiut drept evict se strangeau si 40 de pers acum insa maxim 20 ceea ce nu e incantator deloc. (repet numele este unul dintre cele mai importante aspecte)

-ar trebui ca mesajele de pe chat cum ar fi ca "fondatorul sv este ...." sa arata mult mai bine, mult mai colorat cu * ca sa iasa in evidenta asa si cel cu helper gratuit cu o cerere pe ...... sa iasa in evidenta si aceste mesaje sa apara intr-un interval de 2 min deoarece odata la 5-10 min este posibil ca multa lume sa nu vada mesajul!

-serverul sa aiba o descriere mai buna la server list cum ar fi: "GO.USP.RO︱!WS ; !KNIFE ; !GLOVES Gazduit de NXS.ro (free vip 00:00-08:00)"

*Daca o sa vin cu mai multe idei o sa las reply la acest topic insa sper ca @snd sa poata sa traga un ochi deoarece am experienta in domeniu de mai bine de 4 ani (in a fii fondator a unei administrati si in a atrage lume catre o comunitate) pana la urma dupa surf GO.USP.RO o ducea cel mai bine si sper ca toti admini de pe sv si owneri sa trageti un ochi peste aceasta propunere si snd sa se gandeasca ca trebuie sa atraga lume deoarece o facea foarte bine in trecut! 😄

 

EDIT: si tot odata ca sa nu aiba lumea lag de la sv sa se elimine files inutile.

Editat de OwO ORO
  • Like 1
  • Haha 1

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele chestii ar fii utile ca:

 -ar trebui ca mesajele de pe chat cum ar fi ca "fondatorul sv este ...." sa arata mult mai bine, mult mai colorat cu * ca sa iasa in evidenta asa si cel cu helper gratuit cu o cerere pe ...... sa iasa in evidenta si aceste mesaje sa apara intr-un interval de 2 min deoarece odata la 5-10 min este posibil ca multa lume sa nu vada mesajul!

-sa se elimine VIP QUIZ pentru ca parerea mea este total ceva inutil!

-VIP TEST sa dureze o ora si sa nu mai poata fi renewal sau cum se scrie =]]]]]

-rankingul de la silver 1 pana la global elite sa se schimbe putin deoarece 150k puncte e destul de mult pentru global, de exemplu 45k mi se pare mai ok decat 150k si decat 12k ca in trecut.

Chestia cu numele nu se poate face nimic in legatura cu asta, asta a fost o mare problema atunci si va ramane si acum, dar nu prea conteaza caci te poti conecta si daca scri go.evict.ro din cate am incercat si eu 🙂

Mai astept si alte raspunsuri, dar astea ar fi singurele comentarii ale mele.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Wazy Ce zici de VIP OVERNIGHT ca sa atragem lumea pe timp de noapte. 😉

 

p.s: ce am mai scris eu pe acolo cu mvp si d astea sunt ca sa atraga lume deoarece daca la lume le place ce vad o sa intre constant pe server😀

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, OwO ORO a spus:

@Wazy Ce zici de VIP OVERNIGHT ca sa atragem lumea pe timp de noapte. 😉

 

p.s: ce am mai scris eu pe acolo cu mvp si d astea sunt ca sa atraga lume deoarece daca la lume le place ce vad o sa intre constant pe server😀

Ar fi ceva, dar totusi mi se pare putin exagerat daca toti ar avea vip de ex bhop de unse sa stii daca nu are cod de bhop sau e de la vip.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, OwO ORO a spus:

cred ca se poate inchide acest topic.

 

Ma gandesc si eu , unele lucruri pot fi adaugate si aici e totul legat de GO , nu de Arena si AWP , ca tot veni vorba pe un server de arena nu poti pune MVP. De ce? Timp pierdut , se termina runda intr-o secunda. Dar multumim de propuneri.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.