--> Sari la conținut

Gigi Becali a aruncat "bomba": Nicolae Dică, înapoi la FCSB!


stranger

Postări Recomandate

Gigi Becali a aruncat "bomba": Nicolae DicÄ, înapoi la FCSB! Cum se poate realiza mutarea

 

FCSB a rămas fără antrenor, iar Gigi Becali nu se grăbeşte să numească nu nou tehnician. Patronul FCSB spune că duminică, după finalul playout-ului, va avea o discuţie cu Edi Iordănescu. În finalul intervenţiei la Digi Sport, Becali a spus că dacă Edi nu va veni, Nicolae Dică ar putea reveni la FCSB.

 

Gigi Becali a vorbit despre situaţia lui Edi Iordănescu: "N-am mai vorbit nimic cu Edi. A spus că după ce termină ultimul meci, stăm şi vorbim. Noi doi şi cine o mai veni. MM Stoica nu va participa la discuţie, de ce să participe? Angajaţii mei îşi dau cu părerea numai când o cer eu. Eu vreau părerea când ţi-o cer. Dacă eşti angajatul meu. Când nu-ţi cer părerea, înseamnă că n-am nevoie de ea.

 

Nu văd unde să vină Narcis Răducan. Sunt anumite chestii la care nu-l încalc pe MM. Nu vreau să scad din autoritatea lui. I-am ţinut postul şi cât a fost în puşcărie. Cât voi fi eu aici, MM va fi al doilea om în club. E posibil să vină şi Narcis. N-am vorbit cu Edi, nu pot să vă spun ceva ce n-am vorbit.

 

Nu mai pun nicio schimbare, nu mai pun nimic. Poate punem clauze la 6 luni: dacă la 6 luni eşti pe primul loc, nu mă bag.

 

Dacă nu vine Edi, e posibil să vină Dică. Serios! M-ai întrebat, eu ţi-am răspuns. Eu am nişte principii: vreau să mai lucrez cu oamenii buni. Putea să mai ceară 60.000 de euro, că l-am dat afară, dar n-a vrut

La ora asta, Edi e 90% antrenor", a spus Gigi Becali, la Digi Sport.

 

FCSB a rămas fără antrenor după ultima etapă, după ce Mihai Teja a ratat titlul. De patru ani încoace, FCSB termină numai pe locul secund.

  • Like 1

 76561198927691959.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.