Sari la conținut

ROMÂNCĂ bătută cu bestialitate în Marea Britanie de o bandă de adolescenţi pentru că "este poloneză". Le ceruse să păstreze liniştea pentru că dormeau copiii ei


sImpLe

Postări Recomandate

Atacul rasial s-a petrecut vineri, după ora 23.00. Femeia îşi scotea lucrurile din porbagajul maşinii şi le-a cerut tinerilor, care făceau scandal la miezul nopţii, să păstreze liniştea pentru că la acea oră copiii ei, în vârstă de trei şi şase ani, dormeau. 
Atunci, adolescenţii au trântit-o la pământ şi au lovit-o cu bestialitate, femeia suferind mai multe traume faciale. 
"Am reuşit să scap şi să fug la uşa vecinilor mei ca să le cer ajutorul. Aceştia au ieşit şi au încercat să calmeze spiritele", a povestit Anca Si Piticii, care a ajuns la spital în urma rănilor suferite, relatează Daily Mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.