Sari la conținut

Cerere designer Destroyer


Destroyer

Postări Recomandate

  • Nick: Destroyer
  • Experiență Photoshop :  nu stiu exact, folosesc photoshop-ul de cativa ani dar nu am aprofundat nimic deoarece imi place lucrarile simple , cat despre experienta eu zic undeva la 30-40% . Dar vreau sa spun ca stiu exact ceea ce fac in el, stiu cum sa-l folosesc.
  • Vârsta dvs. : 20
  • De ce doresti sa te alaturi echipei GFX ( minim 10 cuvinte ) :  La inceput nu am vrut ,dar intr-un final am zis sa incerc sau mai bine spus sa continui ceea ce imi place.
  • Ce te doesebeste de un alt membru care doreste aceasta functie? : Pe mine!? , nimic nu ma deosebeste, sunt doar un simplu membru care vrea sa ajute comunitatea.
  • Crezi ca vei avea timpul necesar pentru a raspunde cererilor? :  Da  , dar nu o sa pot raspunde instant la ele , deoarece mai si muncesc....
  • Link catre porofoliul dvs ( Obligatoriu )
  • O semnatură facută de tine  (obligatoriu watermark-ul comunitatii):  ruls-romania.png.11c6a6843469c043fa85eaad746c5ebe.png
  • Un avatar făcut de tine (obligatoriu watermark-ul comunitatii):  ruls-romania-avatar.png.f1c779e34928840d0c313ce95a21c123.png
Editat de Destroyer

wYDWfLR.png

Z O M B I E. R U L S. R O

Destroyer

2w2379h.gif

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune link catre portofolui nu profil .. 

 

Nush ce sa zic ai fii deacord sa lucrezi pe un stock dat de armys ?

                                                                                                            sfZ5obI.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.